1. april 2008.

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Tužno i ružno... Lopuže... Čuo sam i ja da su ribokradice članovi Uprave Giborta! To sve treba smeniti, ali pustili su korene i drže se zajebno... Zajebano...  :(

Inače ja cenim da ovako kako je napisano sezona lova štuke počinje 1. aprila, ali da je Mix odlično primetio da nešto nije u redu! A to je da izgleda sezona pastrmke počinje DRUGOG marta! Izgleda smo krivolovili pastrmke jedan dan... Naravno, u pitanju je obična kucačka greška. Otvaranje sezone štuke i pastrmke je zamišljeno da počinje prvog u mesecu, a ne 31 ili drugog. Valjda...
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
zvezdan je napisao(la):
Mozda ce neko reci, evo opet problemi koje svi poznajemo,ali ne mogu da prenebegnem ovo sto sam danas video zato sto je u pitanju glupost udruzena sa drskoscu i oholoscu,sto direktno dovodi u pitanje ribolov musicom 1.aprila.Obilazim mesto dve nedelje,u pitanju je gradska marina,stuka juri,intenzivno zadnjih par dana,pravim strimere,postavljam slike na forum,zamisljam scenarija,tokove borbi,cak ponesen Mixovim previdom zeljno ocekujem nedelju.A onda danas prosetam cerku do mesta buduceg otvaranja stukaroske sezone,i vidim nedelo u razvoju.Najomrazeniji Kladovski privredni ribolovac razapinje mrezu,i zatvara kompletan pojas delovanja stuke proteklih dana.Na dvadeset metara od njega pecaju belu ribu,cak i clanovi upravnog odbora lokalnog kluba,ljudi neoptereceni krivolovom koji se desva mimo njih.Treba li da se okrenem i odem na drugo, neogadjeno mesto,ili da izigravam budalu osudjujuci ovakve fenomene uz samo precutnu podrsku ostalih ribolovaca.Ja vise nisam pametan.Napisao sam ovo ovde zato sto se mnogi,siguran sam, srecu sa ovakvim nebulozama pred pocetak sezone.

Zvezdane uzmi lepo klanfu i 10-ak metara (ili koliko ti treba već) sintetičkog konopca za veš. Pa zavitlaj preko mreže jedno veče kad nema nikog da te vidi. Ako mu i ne izvadiš celu mrežu barem ćeš je pocepati. A taj ološ ako je imalo pametan shvatiće "poruku"! ;)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ajde ko ne radi, ko je na odmoru, ko pobegao iz skole, faksa, bolnice, ludare, zatvora, posla, bracnih obaveza, devojeke, ko je na bolovanju, ko ne zna sta ce sa sobom, kome je dosadno, koga muce brige i problemi, kome muka ili tesko na dusi, ko je slomljenoga srca, ko je tuzan, ko veseo, ko je gladan ili zedan, ko rezi i besni, ko place il se smeje, ko mrzi ili voli, ko je bedak ili smoren, ko pijan a ko trezan neka dodje na razbibrigu na Mramorske - Batusinacke bare navedenog dana. Vreme obecavajuce. Nadjite razlog da se pojavite. Stuke mrdavle dolazim.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
More, 31. marta i 1. aprila ja ću da kovem štuke, a iće i piće treba da pripremaju učenici.  ::) Ja ću da pevam solo, a prateći vokali će da mi budu dve štuke od po 2 kg, jedna iz desne, a druga iz leve ruke.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Sto se tice Batusinackih Bara kao jednu od solucija za hvatanje stuke,malo cu vas razocarati??
Bare si itekako osiromasene i u vreme paklenih dana, vucene su mreze,zavese a i struja je radila..
Izlivanjem Morave u 3 navrata nemogu sa sigurnoscu da garantujem da je su ove bare dobre za lov stuke iz jednog jedinog razloga?/
Mala je koncentracija stuke i to veoma sitne,halapljivost ostalih ribara koje i najobicnija "PENKALA" STUKE-- stavljaju nazad u cuvarku  :mad: :mad:  :mad: :mad: bojim se da ce bare biti OFF,NE kazem da se ne mogu hvatati ali krupnijih mozda ima u veoma malim kolicinama...KAZEM MOZDA...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bio sam na Mramorskim barama i začudio se da se još nisu izbistrile. Ipak, kovnuo sam jednu sitnu.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Tu koju si kovnuo veruj mi da su sve takve mozda nesto manje ili vece..
Moje misljenje je da se treba kloniti Batusinackih bara sto se tice stuke ne bi li iduce godine moglo da se lovi nesto krupnija STUKA.
Za ostale ribe to ne vazi,kazu plovkarosi da ih ima??
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Bio sam juce na barama kod bunkera,CHEMER...
...samo sitna beavica
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
ni ja se nisam proslavio prvog dana sezone, bacao sam strimere na jednoj prastaroj dravskoj mrtvici, ali od štuke ni glasa ni traga....
 
Vrh Dno