Balidza Fly 2

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako nemate policelon probajte da ga kod slicnih muva zamenite parcetom neoprena. Samo nemojte da seckate nov kombinezon, nego potrazite parce starog, iscepanog.
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Dajte bre slike po fazama izrade, ne volim mnogo da citam! Za materijal cemo nekako da se snadjemo ali problem je TEHNIKA!!!! :hammer:
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Balidza Fly 2...ponovo aktuelna kako se sezona priblizava...tako da ih vezujem u vecim kolicinama,jer ne bih da u sred sezone ostanem bez takve muve na vodi...Jel neko vezao ovu musicu...dajte slike ako jeste...


  Pozrdav.

 
    Marko.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pa Mašiću izgleda da jedini ti znaš kako se vezuje, a nećeš da nam kažeš :nowink: Nevaljalče ;)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
:D..ma daj gde necu..ceo postupak objasnjen plus imas fotke....samo malo treba vremena dok se ona naveze...neobicna je dosta i zato ti se cini da je teska...u a sustini ,samo kod krila ces  mozda imati manjih problema...

  Marko.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ovakvu ili slicnu muvu ovoj sam video kod par musicara i to jos prosle godine,ali s'obzirom da je izaso i naslednik ne sumnjam u kvalitet iste.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Blue,nisam siguran ali mislim da je ovu muvu Balidza vezao i u javnosti pokazao pre 5-6 godina,i tada poceo da prica o njoj..,inace do tad je bila dobro cuvana tajna.Koliko godina pre toga ju je on koristio ne znam ni ja... ??? ??? :-[
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
ja i dalje nisam nacisto kako se pravi muva
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Neznam koliki ti je smor druze Masicu, ali ako nije uradi step by step. Ja sam dosao u posed jedne ove muve. Septembar 2006 lokacija Sicevo, Nisava. Muva se pokazala veoma dobrom. Medjutim nasu ljubav prekinula je vrba preko puta.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Nema problema Lucky,cim uzmem digitalac postavicu detaljni step by step,a do tada cu uzeti ove slike koje su vec u temi i poredjati ih po fazama i uz detaljnije objasnjene pokusati blize da je objasnim...


  Pozdrav.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Masic je napisao(la):
Nema problema Lucky,cim uzmem digitalac postavicu detaljni step by step,a do tada cu uzeti ove slike koje su vec u temi i poredjati ih po fazama i uz detaljnije objasnjene pokusati blize da je objasnim...


   Pozdrav.

Marko, ajde nemoj da kažeš da ti sad nedostaje adekvatno osvetljenje. Daj te slike više  :mad:
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Nista dok se ne proba..ja sam to uradio ovako :-\
Sta kazete??

Telo sam malo skratio,a vise pustio narandzasto dupence..sad pliva kao klink...
 

Prilozi

  • balidza fly II.jpg
    balidza fly II.jpg
    102 KB · Pregleda: 386
  • balidza fly odozdo.jpg
    balidza fly odozdo.jpg
    83,7 KB · Pregleda: 372

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.107
Broj reagovanja
932
Izgleda kao lutka ose potajnice a klenovi ima da se lome koji će prvi uzeti ovu lutkicu muha je meni OK :tbumb:
 
Vrh Dno