Balidza Fly 2

antares

Junior member
Učlanjen(a)
03.12.2007.
Poruke
54
Broj reagovanja
7
ja mislio da je prostija muva a ovo je kao da sklapas svemirski brod
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Jedino sam pogresio pre sbs-a kod fb folije nisam je ucvrstio iza glave nego samo sam prekrio zadak....muvu sam probao mnogooo je dobra!!!
 

Hunter

Senior member
Učlanjen(a)
10.12.2006.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
masala Masicu,3.ka isto ljepo lovi bez pauna,flashbacka i pevca...(klenovi su glupe ribe) kakogod jedva cekam isprobat i ovu!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Juce sam se na Zapadnoj Moravi uverio u lovnost ove muve!!! Mislim da se efikasnost ove muve krije u tome sto lepo plusne kad padne na vodu!?!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
ekoljuba je napisao(la):
Juce sam se na Zapadnoj Moravi uverio u lovnost ove muve!!! Mislim da se efikasnost ove muve krije u tome sto lepo plusne kad padne na vodu!?!
Ova musica ima sve karakteristike koje su VRLO bitne za klena. Sadrzi paunovo pero i crveni rep - podseca malo na vesticu koja se pokazala kao jedna od najboljih muva za klena. I taj pljusak je mislim od presudnog znacaja. Iz istog razloga je i bambula toliko lovna klenovska musica.

Zato i ne sumnjam u lovnost Balidza musice.
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Kad budem pravio ovu muvu, pravicu i verziju sa polipropilenom na vrhu da bi bila vidljivija! Jer mi se jedino ne svidja sto se slabije vidi a u nekim sutuacijama je to pozeljno! Ova muva je bila mnogo lovnija od ostalih koje sam probao, na nju sam imao petnestak klenova a na vesticu od policelona koju sam takodje forsirao samo jednog. Moj drugar koji nije imao balidzu samo 2 kom!!! E sad da li je slucajno ili .....!?!
 

ledukri

Senior member
Učlanjen(a)
02.07.2009.
Poruke
196
Broj reagovanja
0
Ovo je stvarno dobra muva. POZDRAV ZA MUSICARE IZ VRANJA !! Inace u Vranju su pravi majstori za klena, pa ako moze da neko od njih postavi jos muva na koje cepaju glavonju!
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Mogu samo da se zahvalim Mašiću na odlično sbs-u :tbumb:

Za vikend klen je samo kupio Balidžu,odlična kracija!
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Mnogi i dalje ne veruju u nju i misle da je nepotrebno komplikovana muva..,medjutim ima dana kada jede samo nju..:) ..Izuzetna muva...Drago mi je da uzivas sa njom..

Veliki pozdrav..
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Samo joj daj duzu voznju,sama po sebi ona ima veliki otisak na void.Uz lagano zabacivanje i da pada kao "pahulja",ona opet pravi "pljusak" jos joj das duzu voznju i ocekuj brza i neprimetna usisavanja..:D ..:D
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Napravio sam par komada na #10, jos nekoliko na #12 pa javljam rezultat...
Nadam se da ce opravdati mesto u prvoj petorci  :hammer: :hammer:
Kazi mi kako se ponasa u brzacima, ima li rezultata ?
 
Vrh Dno