Balidza Fly 2

matatata

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Mašić je napisao(la):
Postovane kolege..pred Vama je jedna jako dobra i jako lovna musica - Balidza fly 2.Molim Vas za komentare..
Masicu druze, pravis li ovu muvu za prodaju? Cuo sam da je jako lovna kad je klen u pitanju.Neznam kako da je nabavim pa ako mozes da mi vezes par komada.....ili placam ili poklon,kako ti volja!!!!Ja sam iz Bujanovca i kod nas je klen riba broj 1 za musicarenje. Iskreno,jedva cekam da je probam na nasoj "TUZNOJ MORAVI"....Pozzzz
 

matatata

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Mašić je napisao(la):
Postovane kolege..pred Vama je jedna jako dobra i jako lovna musica - Balidza fly 2.Molim Vas za komentare..
Cuo sam za ovu musicu da je jako lovna.Medjutim moje iskustvo govori da muva nije onako efikasna  kako se predstavlja. Ima i jednu veliku manu.....malo dalje zabacivanje (15 - 20 m) i ne vidi se dobro, sto rezultira preranom ili zakasnelom kontrom. Inace lepo izgleda....ali kao sto rekoh....ocena je 2.5 od 5.....Bez ljutnje kolege.....ovo je samo moje iskustvo i misljenje....pozzzzz
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Meni su muve od balze najbolje radile,najviše i najčešće,ali ni jedna muva mi nije davala krupne klenove.
Kod mene krupan klen je u dubljoj i jačoj vodi,čak i varaličarskim priborom se teže do njih dolazi.
Ovi sitni naskaču na sve što plopne.Oblik,dekor i veličina skoro da su nebitni!
 

matatata

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Ako izuznes neki tisak sa granjem,verujem da je na svakoj klenovskoj vodi ista situacija...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Ja bas  volim kada u plitkoj vodi na manjoj reci posmatram jato krupnih klenova kako plutaju ili prelaze u plici brzak i tada izmamim na-

pad silovit . Situacije nisu ceste ali,znam u sred podneva da prevarim krupnog u plitkoj vodi. Prikradanje i strpljenje ovde igraju 80%.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Leti se pecaju kod mene veliki klenovi po jakom suncu na 40c u sred bela dana.....predvece mrka kapa za velikog mada moze da udari...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Predvece na prevreli jecam samo :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
старе, по твојим причама урађене , код мене на западној морави једнако добре као и полицелонке, одличан приказ и поздрав.
 
Vrh Dno