BAMBULA!!!!

duka79

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
ipak mislim da je najveci problem sto je voda nezapamceno mala zbog ovih susa i samim tim i bistra tako da riba vidi nadaleko...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
To je problem za jako plitku vodu ali onda nešto manje što pljuska.Ili manja muva ili neka druga.
Problem je nježno to spusiti na vodi koja je kao staklo!
 

duka79

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
danas je na bambulu radio bas sitan klen javljao se svaki zabacaj ali bas mnogo promasaja neznam u cemu je caka probao sam i na sitne bambulice 14# i 16# ali na njih nece gotovo nikako...samo jedan lijep komad ostalo bas sitno...
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Problem je sto je bambuli proslo vreme avgusta meseca...  :tbumb:
 

duka79

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
ma baco sam svasta ali nekako mi se na nju opet najvise javlja...
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
sasats je napisao(la):
najbolji ulovi na bambulu se ostvaruju u septembru i oktobru
Mislim da to ne može da se kaže generalno za sve vode..Tvrdim da nije tako na terenima na kojima idem na Južnoj Moravi. U septembru i oktobru na bambulu ovamo "neće da pipne". Dobro može da se prodje jedino na jednodnevke, bwo i slično.

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nije klen lipljen i nisi ti na 2000 m. visine da bi pri spoljnoj temp oko 20 c moralo da se peca na jednodnevke. jedino ako se radi o nekom potoku po minimalnom vodostaju , a i tada imitacije kopnenih insekata na manjim ulicama... 12,14. su sigurno bolji izbor
 

duka79

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
evo ja sam i danas lovio na bambulu i dobio 15-tak komada jeste da nisu nesto krupni ali ipak nekako mi najbolje na nju radi...i ljudi jeli veliki problem kad bambula ostane bez pera dali ce i dalje da bude dovoljno lovna za ribu...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Pored mene neki dan prođe osa,pliva,koprca se sad su insketi tromiji padaju na vodu samo tako_Ogromna je koncentracija smrdibuba bila ovih dana!
Mislim da bi sada i mrav dobro radio.ovo oblačno vrijeme kod mene je izmamilo dosta insekata na vodu.
Prvog dam uhvatio na bambulu ali sam odmah prešao na wolija da bih tražio najkrupnijeg i nije bilo rezutlata dok nisam stavio foamskog gurglera.I opet PLOP ih privlači.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Pa vezi joj pera opet

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

duka79

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2015.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
nazalost ja to neznam za sada ih samo kupujem...a jeli joj to velika mana kada ostane bez pera posto sam primjetio da je u 90% slucajeva klen kupi cim padne u vodu...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
U prncipu lovice

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno