Beadhead Pheasant Tail

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Ovo sa ovim ukrasnim sjajkavim glavama nemoz da bude fazanov rep.
Zna se kako se pravi ta nimfa, a ovo su sve varijacije koje nezasluzuju ime fazanov rep.
Naziv za ovo je fensi glavuđza tail
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Problem je sto ti ne citas naslov. To se uci u osnovnoj skoli, ali mora da si pobegao sa casa kad se ucilo sta je to naslov teme.
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Pa kad je na engleskom :D
Nisu svi nacitani kao ti homere!!!
Moze samo da stoji glavate muve a pheasant tail nikako
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Zakljucujem da si bezao i sa casova Engleskog a i Srpskog jezika. Pise se ili "nick" ili "nik" a "nic" ne znaci nista. Mrsis muda bez ikakve potrebe. Uberi vrbov prut pa vezi upredene dlake konjskog repa i na kraju najbolje da savijes ekser i navezes crvenu vunicu. Tek onda si pravi musicar.

Tebi sve nesto smeta, nimfe sa tungstenom i mesingom, musicari u kombinezonima, sve su to manekeni, a? Namazi se balegom za stealth mod,i gacaj bos po reci da budes original, izvorni musicar.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
drogi je napisao(la):
Ovo sa ovim ukrasnim sjajkavim glavama nemoz da bude fazanov rep.
Zna se kako se pravi ta nimfa, a ovo su sve varijacije koje nezasluzuju ime fazanov rep.
Naziv za ovo je fensi glavuđza tail

Malo sam zauzet oko rešavanja nekih životnih pitanja i rado bih ti Drogi odgovorio ali kasno sam video šta si napisao. Srećom tu su drugari koju su napisali isto što bih ti i ja odgovorio ukoliko si komentarisao ovu moju poslednju rukotvorinu u ovoj temi.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mislim da mnogi več znamo kako izgleda Frank Sawyer-ov fazanov rep i verzije te muve. Ako koristimo "beadhead" kao dodatak onda je logično da je nazivamo B.P.T. Ameri su Frankov model malo  modificirali sa toraksom od pauna ali i to je i dalje ostao P.T nimfa...posle ako dodamo i taj "beadhead" je to onda "Beadhead Pheasant Tail". Nema tu mnogo neke filozofije.





 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ama ne osvrci se drogi je poznat po ekoloskom  i iskonskom pristupu musicarenju. Verovatno brise bulju kukuruzovinom kada kenja u rupu koju posle zatrpa. Ne koristi WC solju jer to ide direktno u neku od reka. :hammer:
 
Vrh Dno