Beadhead Pheasant Tail

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Sta se bre kacis sa simpsonom, on bre ima malo, zajebano, blokce sa koznim koricama i obicnu olovku dobro zasiljenu britvicom i zapisuje ko sta mlatne ili pogresi i mudro cuti... pa kad zatreba, prelista pod kojim si slovom i turi te na nisan  :naughty:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Kad se sad nisam šlogiro ....  :D  :D  :D Raspameti čoveka,pusti ga da diše i razmisli malo ! :hammer: :hammer:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Da dodamo jos koju sliku ovih svetlucavo-glavatih muva,koje nisu fazanovi repovi  :naughty:
 

Prilozi

  • Photo-0501.jpg
    Photo-0501.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 346
  • Photo-0500.jpg
    Photo-0500.jpg
    43,7 KB · Pregleda: 340

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
aca-laki je napisao(la):
Cekam sud ribica,one su naj merodavnije  :yeswink:

A sto onda slike musica ne prikazujes ribama a ne na forumu? Priznaces malo je glupo postavljati slike musica na forum, pitati clanove za misljenje a  zapravo te boli uvo sta ko misli jer su samo ribe merodavne. A nije ni kulturno. Ribr se hvataju i na nakaze od musica koje ne lice ninasta nama poznato, pa ne slikamo takve musice i ne postavljamo ih na forum.

Mislis da ovo nece da hvata ribu? :)

P.S. Fazanov rep ti je odlican ako ti uopste znaci misljenje jer riba nisam :D
 

Prilozi

  • muv.JPG
    muv.JPG
    113,8 KB · Pregleda: 313

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Musica ti nista ne valja tj. nije forumska ali mi se zato udica mnogo svidja  :D Koja je?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ahaha kralju, udica je Partridge ali nemam pojma koja jer je bila jedna jedina u kesici K14ST Oliver Edwards kao feler :)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Eeeehhh da mi je malo tih felericnih...Oblik je ubica kladim se da spadanja gotovo da nema.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Bojane nismo se bas razumeli,tj nisi razumeo na sta sam ja mislio...Naravno da me zanima misljenje svakog kolege,i da nije njih ja nebi ni zano kako izgleda fazanov rep.Oholi rece ''doktorirao si ih" sto realno nije ni proslo pored istine,muva moze biti dobra ali doktorat jock.
I ja nisam napisao a kamali pomislio da neko od vas (kolega) nije merodavan,nego sam napisao da su ribe merodavnije,u smislu da je meni BITNIJE da je ta muva lovna nego sam izgled muve...Mislim da ces se sloziti sa tim da neke muve plene svojim izgledom a nisu lovne kao neke jednostavnije...

(Na primer,kad mi je Markovic poklonio nekoliko kafica u prvi mah sam pomislio sali se,gde na kafu da pecam,a i nije neki glamurozni izgled,a vremenom mi se pokazala kao naj lovnija muva za klena)

Nadam se da se sad razumemo,i naravno,svaki komentar je i vise nego dobrodosao,pogotovo kritike.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma Aco normalno zezam se ja malo, ali nije retko da se na nekom forumu provlaci ovakva prica. I to uglavnom kod onih sujetnih koji ne dozvole da mu se musica kritikuje, odmah je odbrambena reakcija "uostalom ribe su jedino merilo". I naravno da znam da ti nisi jedan od takvih niti je "kritika" upucena tebi ni bilo kome direktno. Postavljanje musica na forum bi trebalo da bude bas takvo kako ti radis, sa zahtevom za objektivnu kritiku iskusnijih, a sve iz razloga napretka u fly tyingu.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Naravno,forumi su velika stvar za pocetnike,kakav sam ja.Da nisam provalio na netu musicarenje.com nebi ni kreno da musicarim il bi al ko zna kad...Posle i sa ostalih,ali veci deo ''znanja'' o svemu vezano za nas hobi mi je upravo sa njih.Fly tying u 95% ucim sa foruma,i vecinu musica koje pravim okacim da bi dobio neki komentar (naravno ne trazim pohvale) da bi od toga izvukao neku pouku za u buduce kako da vezem tu ili taj tip muva.Sve u svemu dobro je da se razumemo :tbumb:
I drago mi je da ti se dopada ova moja muvica koja nije fazanov rep nego sjajnoglava nimfa  :D
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Bojane otvori novu temu npr."razvezivanje muva" i nemoj više da icprecepuješ momke po forumu.Taman pomisle da su napravili nešto što zavređuje pažnju ostalih eto ga simps sa katanom-fik i gotovo !  :D :D :D :D :D :D Nabićeš im komplekse !  :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno