Bucov 2010

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Vidiš brate kako iznenadi čika Šone  :D , Od 6:30 h do 7 h cug ,šta se uhvati ,uhvati ..ne raubuje po površini ali je tu gore samo čeka da mu prodje nešto zanimljivo ....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma hvala svima ,drugari .. Voda na Tamišu nikad bolja ,vodostaj nizak a voda bistra ..da je ovako bilo letos ..svašta bi bilo od bucova ..neka ipak mi je drago ,neka su se sačuvali do sledeće sezone a onda opet rock n roll'a !!!!  :tbumb:

Vrlo zanimljivo je da  čim sam skinuo gurlera sa bucktail crvenim repom i vezao ovog sa fotke ,bucov odmah počeo da uzima...
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Sone, da li se nalazi na istim mestima kao i leti ili se povukao u mirnim vodama? Verovanto je tamo gde su ribice?!? Pitam te zbog toga jer sada redje se vide beovice da plivaju protiv jacim strujama vode.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Druže Kod mene je i dalje ista situacija tj mogu da ga uhvatim samo u bržoj vodi ,u mirnoj se javio par puta i kraj ,a u brzoj se nije javio ni jednom ali je uzimao strimer .. Ovde je sunčano i Ima sitnije ribe  pri površini vode . ja mušičarim na jako specifičnom mestu   ...
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Bilo je kao sto si rekao Sone, stigao sam oko 7:20 sto u srbiji je 6:20, do pola 9 napadali bucovi, probao sam jedno6 strimera, imao sam par pracenja, ali nisam uspeo da zakacim ribu. Uslovi dobri samo sto je bilo puno ribolovaca na jednom mestu. To je bas tamo gde begej ulazi u grad iza male hidroelektrane, interesantno i specificno mesto. Sta sam jos primetio bilo je i puno sitnih riba samo skakali na stranu kada napadao bucov, a mislim da i sitne stukice su ih napali.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
jel pao koji,komso?prosle nedelje dok sam u neverici musicario bucka,primetio sam da iz vece dubine napada muvu..ovo sam mogao da primetim jer sam bacao i sa mosta.....
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Nije pao nijedan, i sve se pitam zasto?!? mozda zbog previse sitnih ribica, zbog debelog tippeta zbog musica...?!?Komso ja sam video da i ovde napada iz dubine, ali udara kao leti, energicno. U nekim drzavama nije dozvoljeno da se lovi sa mosta, to jest peca.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Marushani je napisao(la):
. Uslovi dobri samo sto je bilo puno ribolovaca na jednom mestu.
To ne valja .... Kod mene čim se načičkaju tri ,četri ribolovca  ,nema ništa od bucova ..
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
to znam i ja da ne valja cim ima vise ribolovaca. Jedino da probam da idem neki radni dan, nadam se da  necu sresti ribolovce tamo. Dok sam pisao ovo setio sam se neceg.| Jednom dok sam radio neke projekte u nekoj organizaciji, dosli su u gostima neki evaluatori, kod mene dosla neka zenska. Uradili provere i posle toga ja joj ponudio da bude samnom da joj pokazem kako provodim dan. Tako se podrazumeva da smo stigli i na pecanje... gde su vec bili ribolovci. To se desavalo prepodne u radnom danu, na kraju smo ustanovili da najvise na ribolovaca na bari bili su srbi :), nas zakljucak je bio da oni vole prirodu i ne bas vode da rade. | Zvao sam i druge prijatelje ribolovce i rekli da bucov raubovao, ali nisu ni na spinningu ni na musici/strimera upecali ovih dana bucova.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
taki smo ti mi.... :D
vezano za most,bacao sam odatle jer mi je to bio jedini nacin da bacim muvu na sred kanala.... :)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Marushani je napisao(la):
Dok sam pisao ovo setio sam se neceg.| Jednom dok sam radio neke projekte u nekoj organizaciji, dosli su u gostima neki evaluatori, kod mene dosla neka zenska. Uradili provere i posle toga ja joj ponudio da bude samnom da joj pokazem kako provodim dan...
zabrinuo sam se šta će biti još u ostatku poruke  :D 
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
ipak sam vodio racuna  :), ali izgleda da en previse, jer smo se malo udaljili od "Bucov 2010" Mogao bih nastaviti jednom kada sam raspolozen u "spanskoj musici"
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Da se onda vratiomo na tematiku i problematiku  :) Evo malo sam obradio ovu fotkicu od pre neki dan ,inače skoro sam provalio kako sam sebe da fotografišem na vodi a da to liči na nešto.Biće mesa.......
 
Vrh Dno