Bucov 2010

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
Jucerasnji skor 19 bucova od 05,kg do 1,2 kg za pecanje od 2 sata ali zanimljivo da je voda prokljucala od bucova koji je jurio oko mene na 2 metra a ja u zadnjih sat vremena nedobih ni jednog jer je lovio kao nokat malog kedera steta sto to nisam slikao
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Svaka čast drugar!Gde ga loviš?Da si imao ovako malečko nešto za tu situaciju!
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
ja danas izasao na bucova imao sam samo pratnje. Koristio sam bas tako nesto zvezdane, ali nisu hteli. Presao i na gurglere, takodje, mozda nisam pogodio boju, ili nije bilo odgovarajuce vreme za lov. Dzoni ti u koje vreme si ih pecao?
 

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
Pecao sam od dva do blizu cetri i lovio ih na guglera i ostale strimercice ali nisam imao onako male kao Zvezdan da perobam kasnije jel jedno 45 min nisam dobio ni jednog iako su jurili pa sam presao na smudja  :yeswink:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Aaah!danasnji dan,nezaboravno!oko jedanawst na vodi,cisto iz zezanja.skor-oko 20ak bucova.da ni je neko pricao da cu u novembru da se sit namusicarim bucova,smejao bih mu se u facu.slike sutra.pozz
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0


Uploaded with ImageShack.us

ovakvi bucovcici su radili kao blesavi danas....i sad ne verujem,kako se slatko namusicarih...naravno,svi i dalje plivaju....pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ako vreme posluzi,mozda sam i sutra na istoj lokaciji.....palile su mokre muve,nesto sto nikako nisam mogao da pretpostavim,bar ne za ovo vreme.....ima li neko predlog,cime jos pokusati?bunkeri?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
U novom broju magazina mušičar imaš predstavljenu jednu muvu koja bi mogla baš da upali i ovih dana ,laka za vezati a prilično lovna ,bar na Tamišu ..
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ne znam jesi li počeo da vežeš ali probaj "blonde" belog tebi po volji veličine, za njega ti treba udica, crni konac, srebrna trakica i nešto nekakve bele dlake ili krzna. Več sam postavio na forumu link sa sbs-om. Jednostavan da se veže i iz ruke bez ikakvih alata i pomagala a lovan 100%. Probaj i druge boje (siva, crna, smeđa, žuta...). Mogu biti čisti jednobojni ili sa tamnijim leđima i svetlim stomakom...kako ti volja. Jedna jednostavna imitacija koju možeš vezati u mnogo kombinacija a da je lovna.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  na Dunavu je proslog vikenda radio na chartreuse bunkera, na vecoj dubini

 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
To bre Kuzmašine.Na kojoj dubini si ga dobijao,i kako je udarao,otresito ili kilavo?!
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  sva cetiri komada su tresnula na muvu najnormalnije moguce, na povrsini nije bilo neke preterane aktivnosti
Mislim da mi je intermediate konac isao na oko 1m ispod povrsine a tu je dubina oko 2-2,5m.
Povlacenje muve kao i obicno- sto brze to bolje
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Baš lepo Kuzmo  :tbumb:

13.nov.2010
Od jutros

cirka 1o komada ,ohooho Gurgler rocks again !​
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Opa Šone,baš sinoć mudrujem sa Milančetom da bucov izgleda radi samo ranom zorom!Preko dana je mrtvaja!
 
Vrh Dno