Bucov 2012

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ako je taka stvar ti najbolje znaš šta ti je činiti a mi čekamo slike  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
danas jedno kidanje mojom greskom jer nisam dovoljno brzo popustio kanap . navezao sam drugog strimera i u dva zabaca na istom mestu ulovio ovog dosta skromnijeg ...

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
cekam sutra od tebe jednog bar ovakvog . da se overi Z-Axis na prvom izlasku  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
danas mi je desetak riba propratilo strimer . ide za njim kao camac , samo ga cukne jednom i okrene se . navezao sam mali strimer na udici 6 i odmah se jedan prevario  :)



ubrzo za njim jos jedan sasvim dobar 



 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Dobar je ovaj veći,baš lepo ugojen.Treba iskoristiti ove poslednje dane bucovske sezone.Na Dunavu se krupniji povukao dubllje,uđe u obalu jako retko i gotovo uopšte ne daje znake da je prisutan.Sinoć mi je pukao pre samim nogama.Ostajem veran topwater akciji,definitivno češće promašuju strimer,ali su napadi čisti adrenalinski šokovi.Posebno kad doprati strimer do obale i tu ga razvali.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Posle dvodnevne kiše očekivao sam da će voda biti velika i mutna.Nasuprot tome,voda je danas bila minimalna i bistra.Pratio je i kuvao iza malih dancer-a tamnijih kolora desetak zabačaja.Ovaj i jedan nešto veći.Već popizdeo,stavljam vidljivog i sa većom glavom ,koji osim što skreće, dosta i plopće.U prvom zabačaju ga je raspalio kao neko dasku da je bacio na vodu.Luda riba,nema pravila.Ovi Pole dancer površinci ga toliko izluđuju da je to nenormalno.Druge strimere neće ni da pogleda,a ovaj ga diže sa dna bez problema i to dok se ništa ne dešava na vodi.Mrtvilo.A udarci su nezaboravni.Gurgler i ostali površinci su malo dete za ovo po intenzitetu napada.Zgutao je do zuba,kroz škrge sam vadio strimer,srećom,bez ozbiljnijih posledica.Ovaj je naučio školu za neko vreme.
 

Prilozi

  • 10.jpg
    10.jpg
    39,6 KB · Pregleda: 233
  • 11.jpg
    11.jpg
    56 KB · Pregleda: 231

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
...
 

Prilozi

  • 12.jpg
    12.jpg
    90,7 KB · Pregleda: 231
  • 13.jpg
    13.jpg
    152,7 KB · Pregleda: 225

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Dobra riba a strimer izgleda stvarno opasno oruđe.

Lako je ovim Moravcima da jure bucova u reci širine 20m, ovo je majstorija, gle kolki je Dunav, ko 74 Morave,


Zvezdane :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ima ga i ovde u obali,ali često menja reone i potpuno je nepredvidiv kad uđe u ovu mirnu vodu.Kad sam došao bio je pet metara od obale,nakon par minuta povukao se dvadeset metara od iste.Pravo je mučenje zabaciti toliko kad je back cast nepotpun.Vrh keja je groblje za strimere koje sam bacao zadnjih petnaestak i više godina.Ponekad ih slučajni prolaznici nalaze pa mi ih vraćaju ::)
 
Vrh Dno