Bucov 2012

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
  :D stvarno Sale, ja da sam ulovio ovoliku ribu bio bi osmeh od uva do uva....  :)
Vidimo se u citulji  :D, ne ovo je Vidimo se na vodi...... hahahaha
Sasa ts pripadnik musicarskog ganga centralne Srbije, odgovoran za nestanak mnogih bucova na potezu Zapadne morave oko trstenika mada se suska da je umesao svoje strimere i u ostale reke Srbije, slavu stekao u ratu sa ozloglasenim musicarem i dilerom musicarske opreme zlim .................  :D mnogima se krv ledila u zilama na sami pomen .......................... ali on je jedan od retkih koje je skupio hrabrost da udje u otvoren sukob s njim......  :D
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Sale je pripadnik "catch & realise" pokreta i otuda ovakav izraz lica. Mislim da će onog od pre dva dana da realizuje danas i trebalo bi onda videti njegov izraz lica. :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
IVANTS je napisao(la):
Sale je pripadnik "catch & realise" pokreta i otuda ovakav izraz lica. Mislim da će onog od pre dva dana da realizuje danas i trebalo bi onda videti njegov izraz lica. :D

pa covek je pravi igrac

 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
:yeswink: Posto ih je sve potamanio e sad kobajagi ,,uhvati i pusti,, :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Jutros je lepo radio.Dosta sitnih i ovaj nešto konkretniji dizali su se na površinca,sve dok nije sinulo sunce.Nakon toga mrtvilo.
 

Prilozi

  • 7.jpg
    7.jpg
    146,4 KB · Pregleda: 221
  • 8.jpg
    8.jpg
    96,8 KB · Pregleda: 213

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Kako je bistar Dunav, čovečeeee... Jel buca pao na ovog strimera?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
krasna riba Zvezdana a mogu i da zamislim kako je jurišao za ovim tipom površinca  :tbumb:
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.150
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Evo beluna od danas sa Zapadne Morave
 

Prilozi

  • Beluni.jpg
    Beluni.jpg
    162,8 KB · Pregleda: 200

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Strelac,Dunav je ovakav skoro cele godine,u stvari,poslednjih nekoliko godina ovakav je sve do novembra.Na ovog je  dobro lupao i sitniji od ovoga i ovaj.Malo je veća glava pa je moguće napraviti i poneki plop sa strimerom što je juče bilo dobro jer je voda bila prilično zatalasana od vetrića.To ga je i diglo sa dna,nije bio aktivan.
Seb,udarci su zaista fantastični,šta da ti kažem,ne bacam ništa drugo već mesec dana koilko me trese topwater groznica.Inače,kod mene su sve ove ribe stacionirane na 7-8 metara od obale i često udare pred samim nogama.To je perverzija,sve se vidi.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
lepi bucovi ivke037 nema sta.....zvezdane koji je stap to zaboravio sam ime a imao sam isti cini mi se??? i ovaj strimer/popper ti je prva liga......
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
To je Ron Thompson Arezzo,močuga ali oštar i jak štap,dobar za bucova.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
tako je..to je inace bio moj prvi stap na kojem sam ucio musicarenj....motkica ,izuzetno jaka prava bucovska alatka....a kostao nekih 30e ako se dobro secam....dugo mi stajao na zidu sa sve cekrkom kao ukras pa sam se zajebao i poklonio drugaru da se uci musicarskom nacinu ribolova....sorry za off :secsec:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Danas kidanje bucovčine u samoj obali.Okrenuo se i repom pokidao najlon.Moja greška,monofil 0.16mm,bio sam lenj da juče skočim do radnje i pazarim fluokarbon koji inače koristim.Strimer je bio pole dancer,pratio ga je sigurno nekoliko metara dok ga nije raspalio.Ubija ih cik-cak,ubija.
 
Vrh Dno