Bucov 2013

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Dobro je počela,ali ove godine moram da bežim iz grada definitivno.Taj centralni deo na kome najviše lovim u gradu je suviše frekventan poslednjih godina.Ovog sam ulvio na mestu gde ga nema toliko,ali je izgleda i on počeo da beži od gužve na keju.Ima na par kilometara od grada komleks sportskih terena koji izlazi na plažu sličnu ovoj,ali je prilično divlje,obraslo.Tu je nekada bilo strahovitih komada u travi.Mirna voda,pojas trave sa rupama na desetak metara od obale,i gomile krupnih kedera.Tu treba provući ovako nešto.Na donjeg sam prevario onog sa slike.
 

Prilozi

  • 31.jpg
    31.jpg
    99,1 KB · Pregleda: 360

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pretpostvljam da glavu samo nalepis na udicu super lepkom???? opasno izgleda...da napravim par komada za bassa da probam,mora da ce ga iscepi sve....
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Da,ja je probušim pa navučem kad napravim telo strimera.U originalu materijal se ne veže na vrat udice,već na tubu koju potom nabijaju u zadnji deo glave popera.Ovaj policelon koji ja koristim nije nešto kompaktan i čvrst,pa mi je to malo rizično_Ovako mu ništa ne fali,ima dobar rad.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Kako je ovaj vijao površinca u plićaku od dvadeset santima.Bruka!Ovaj cik-cak je nenormalan za bucova.
 

Prilozi

  • 33.jpg
    33.jpg
    196,1 KB · Pregleda: 350
  • 32.jpg
    32.jpg
    160,1 KB · Pregleda: 367

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Eh,gladni su sada pa napadaju kao nenormalni,samo ih treba pronaći.Pravi izazov kreće još malo,kad opadne voda i postane bistra kao boza.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
e svaka cast  :tbumb: jel znas da si me poprzio za tog tvog strimera ? hocu da navezem jednog da ga probam na moravi samo da nadjem od cega i kako da mu napravim glavu jer nemam takav materijal  :-\
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ha,jel znaš šta ja koristim?Dečiji mač od policelona kupljen kod Kineza :hammer:
Ima debljinu a nije tvrd policelon,lako se obrađuje makazama.Jedino ove šupljine za oči i usta policelonske glave mogu da budu problem u toj situaciji.Ja ih radim malom lemilicom koja lepo odrađuje taj posao.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sutra cu da revidiram deci igracke da vidim dal nema nesto pogodno . ako nema pravac kinezi  :D
kazi mi samo koji je najbolji ugao kosine na glavi ? meni deluje 45 stepeni ? treba li otezanje i kako je pricvrstis za udicu da se ne raspadne strimer ?
definitivno cu da ga probam ove godine ovde kod mene cim bude moguce da se peca jer je morava trenutno boje cokolade
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Prolazi konaćno ovaj poplavni talas,sređuje se voda i odmah je proradio i bucov.Jutros sam pre zore izašao i za pet minuta doživeo dva opasna promašaja na površini.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.106
Broj reagovanja
932
Zveki kralju nedostaju nam tvoje bucovdžiske avanture  :yeswink:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Kreće voda da se bistri i da opada,biće malo akcije ovih dana.
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
Kod nas su se stvari vec normalizirale...

http://youtu.be/Yo6wXpPTlOQ
 
Vrh Dno