bucov(belun) 2014

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
obavezno da javis rezultate, zivo me zanima kako ce se pokazati :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ako odem na vodu a nadam se da hocu prijavicu uvece kako ribe reaguju na novi strimer
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Radis li ti nesto u zivotu il samo motas i pecas?  :mad:  :bat:  :tbumb:

Bem ti ovaj led. Jedva cekam da stanem lepo u red i otpocnem sezonu....  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
radim kao crnac i to onaj najcrnji  :doh: uvek zimi imam odmor dve nedelje , da se sastave praznici i malo predahne . pa gledam da ga iskoristim sto bolje mogu  ;)
dodji kod mene na moravu , ovde nema nikakav ni red ni poredak  :D :hammer:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Ako ti kazem da bas imam zelju da ulovim bucova( nikad nisam) i to bas na tvojoj vodi. Lepe slike, lepe vode. Mozda se i organizujemo letos?  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sale a kakvu ti to DH motku imas? Mislim da ti je vreme da predjes sa vutra na belo  :hammer: :D

E onda si zelen bostan obro'  :lol:

Jos ako ti I neso stigne u goste ima da te dodatno podpali buduci da se on vec neko vreme  igra tom vatrom :hammer:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sasats,koliko vidim voda je baš bistra.Možda vidi udicu,probaj sa nekom od tanje žice.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sebastian je napisao(la):
sale a kakvu ti to DH motku imas? Mislim da ti je vreme da predjes sa vutra na belo  :hammer: :D

E onda si zelen bostan obro'  :lol:

Jos ako ti I neso stigne u goste ima da te dodatno podpali buduci da se on vec neko vreme  igra tom vatrom :hammer:
imam St.Croix Imperial Switch 1106-4 . ove godine planiram da se malo vise posvetim ovoj tehnici pa cemo videti kako ce sve to da mi ide od ruke  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
zvezdan je napisao(la):
Sasats,koliko vidim voda je baš bistra.Možda vidi udicu,probaj sa nekom od tanje žice.
voda je totalno bistra i veoma mirna tu gde pecam... nije klasicna moravska situacija na kakve sam navikao a ribe su lenje zbog hladne vode i vrlo oprezne. danas bi trebalo da odem popodne do vode pa cu probati svasta . jedino me brine ova magla , treba da bude suncano da bi se beluni razmrdali  :-\
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
E onda druze sretno u tume. Verovatno ces da se i ti debelo navuces na to ;)

Sent from my C6603 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
danas je bilo lose vreme za pecanje . ceo dan gusta magla i aktivnost ribe nula . hteo sam da odustanem ali sam ipak ostao do kraja . tek pred sami mrak su pojurili par puta i ovog sa fotografije sam prevario  :) novi strimer je upisan ali je rano za neku detaljniju ocenu jer je rec o samo jednoj ribi.

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nije los ali nadao sam se krupnijem ulovu . vracen je u vodu tako da nema nista za komsinicu  :D
 
Vrh Dno