bucov(belun) 2014

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kakav sportas kao fol, a ispod sve okolo mreza da slucajno ne pobegne  :hammer: ma znamo te lisico  :bleh:  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nije mreza  :nowink: klepio sam ga malo sa strujom , tako da nije daleko otisao  :whistle:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
sasats je napisao(la):
jak si mi ti drug  :-* umesto da me pohvalis ti dajes ideju kako da me napadaju  :doh:  :D
Tako je. Neko bi gledajući sliku lako mogao da pomisli kako si se pritajio kraj obale i rukam loviš bucove koji tu raubuju!  :lol:

Evo ovog zamalo duvatiš za rep!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
:doh: promasio sam ga za dlaku . najgori su za hvatanje ovi manji oko kila . zivahni su katastrofa  :yeswink:  sa vece namam problem  :nowink:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Evo upravo su mi slucajni prolaznici javili sta se u stvari desilo sa ovom ribom:

`` Slucajno smo setali obalom Morave, kada nam u oko zapade ulov ribolovca, tj musicara sase o kome se ovde radi. Slucajno se pritajismo da vidimo sta radi i na nase slucajno iznenadjenje, videsmo da doticni, vadi neku dlakavu udicu ribi iz usta, na brzinu vezuje obicnu udicu, vadi nekih 15 metara nekog kanapa iz stapa, uredno navaljuje stap na grmlje i brze bolje drzi ribu u vodi slikajuci se.
        Kada su slike bile gotove, doticni je prisao stapu i ponovo izneo ribu na obalu opalivsi je pesnicom po glavi, posle cega riba nije reagovala.
        Slucajno som prisli doticnom i upitali sta to radi a on nam je odgovorio da je dao sportsku sansu ribi da se spase, ali ju je ona ispustila i kao nedostojna vracanja, zadrzao ju je.
        - Da li to uvek radite? -slucajno ga upitasmo.
        - Kada ribu zadrzavam za sebe, onda joj dajem ovakve tri sanse da se spasi, medjutim, znate, ovo je izuzetak jer nije za mene ova riba. Sutra mi je komsinici rodjendan pa reko da je iznenadim. Znate ja joj tako sirim... medjususetske odnose. - blago pocrvenevsi nam doticni isprica svoju pricu. ``

:D :D :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ej nespetro  :eek: ti me unisti totalno  :'(  a da znas da ima istine u ovome sto pricas  :yeswink: ja sam inace u dusi c&r ribolovac . komsinice su krive za smrt mnogih moravskih bucova  :(  sta da radim , jace je to od mene  :blush:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
;)

Ma pomazem ti ``revnitelje``. Samo im dajem ideje  :lol:

Salim se samo. Nadam se da se ne ljutis  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hahaha....a ko bi takvom plemenitom vitezu zamerio....pa ljudi gube glave zbog lepseg nam spola pa sto bi tu riba bila na boljem od nas :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
strimer od juce , jedini na koji je reagovala riba . malih dimenzija na udici 6 i manji  . jednostavna izrada , strimer od dva minuta ... kao i svaki koji hvata ribu  ;)





 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Sigurno bi bucove mogao sasvim fino loviti i malim tubicama. Jesi li probao?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nisam. sigurno bi lepo radilo na njih ali nekako sam navikao da navezem klasican strimer na udicu . nemam ni materijal za vezivanje tuba. nesto sam pokusavao na stapicima za usi i budzio pomocni alat da sve to moze da se uhvati na stegu ...opet mi klasika nekako najjednostavnije resenje
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Rekoh vec da bi voleo letos da posetim te tvoje vode, pa ako se ukaze prilika, dolazim sa tubicama a i da isprobamo dvorucnjake. Mozda nema potrebe za njima, ali sto da ne?  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
dogovoreno  :tbumb:  prvo te vodim da upecas beluna a onda da upoznas komsinice  :D
 
Vrh Dno