Caperer-krznokrilac

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
E sad i ja da skrenem sa teme, pre dve godine sam bio u Sapcu i zet resio da me vodi na Rumsko jezero, puno saranom ko oko. I ja posto nikad nisam saran pecao ali sam hvatao pecajuci skobalja na Sjenickom jezeru, pa i na Drini. I ja poneo moj sportex i dam-ovu masinu mladicarsku, sve onako kako je ostalo od zadnjeg pecanja mladice, puna spulna 0.40mm. Pokazali oni meni kako to treba da izdleda, i ja navezah. Zabacili oni po tri stapa ja onaj jedan i cirkram pivo u hladovini. Zveknu saran ja potrcah da konriram, a ko je pecao mladicu zna da skoro sve ide na snagu na ivici pucanja najlona, poceo on da bezi, a ja ga na silu povucem i bukvalno ga okrenem za 180 stepeni, on veseli samo poceo da drvti i ide ko krpa ka meni. To sto Mix radi je potpuno ispravno ali mora se voditi racuna, da se oseti granica i da se popusta. Ja kada pecam mladicu na Drini nikad ne koristim dril, samo otkocim masinu i polako popustam okretom unazad kad je potrebno, dril kad radi ti njoj dozvoljavas da vuce koliko hoce, a ovako koliko joj ti das!
 
Vrh Dno