CDC

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Da li samo od divljeg patka dolazi nama CDC ili ima jos koja zivotinja si istim performansom tog pera u zameni
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
sve patke i muske i zenske,guske, kormoran nema masno pero tak da njega ne diraj, gnjurci verovatno imaju... ja kad odem na selo ocerupam pitome patke i valja mi
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
koliko je meni poznato (koliko sam upučen) najbolje CDC perje je od divlje patke i to ovakve ko što ih ima kod mene na jezeru  :D (al ne smem ni da pomislim da ih taknem :blush:). Za prvoklasan cdc probajte doći do mužijaka ove divlje patke i na leđima postoji jedna masna žlesda (u obliku kvržice) i tu je prvoklasni cdc.

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
  (al ne smem ni da pomislim da ih taknem :blush:). 


[/quote]Bas steta a moglo bi ovako :rambo: :rambo: :rambo: :secsec: :secsec:Sala na stranu,moracu da posetim neke prijatelje lovce tamo cu da maznem malo CDC
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
zabaci patkama suvu muvu-imitacija korice hleba pa kad se upeca a ti je usput dok je skidas sa udice i ocerupaj :D
step by step te muve kacim uskoro

sala seb
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma može i kazna  :D (taka kazna da bi za sav novac mogo uzeti tonu cdc-a)...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ma seb znam da su kod vas zakoni jaki i da se sprovode
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pa ko kaže da ću od divljeg odem u zoo vrt i zamolim ljude lepo da isčupam labudu par pera (dok ne gledaju naravno) :D
Zezam se ali ima ljudi koji gaje labudove. A tripujem da bi to bila extra fora, CDC za udicu #1/0 :D

Mene samo interesuje jedna stvar da li pero mora da bude čupano sa žive tice ili može i sa ucmekane.  I ako je moguće od mrtve patke, da li bi mogla iz zamrzivača?
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
A ti patku drzis u zamrzivacu??? I to neocerupanu? :'(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
100ka je napisao(la):
Pa ko kaže da ću od divljeg odem u zoo vrt i zamolim ljude lepo da isčupam labudu par pera (dok ne gledaju naravno) :D
Zezam se ali ima ljudi koji gaje labudove. A tripujem da bi to bila extra fora, CDC za udicu #1/0 :D

Mene samo interesuje jedna stvar da li pero mora da bude čupano sa žive tice ili može i sa ucmekane.  I ako je moguće od mrtve patke, da li bi mogla iz zamrzivača?

Ideja da se ukokana ptica drži u zamrzivaču, meni se pokazala genijalnom. To sam i ja radio više puta sa jarebicama i patkama, koje su malčice nezgodnije za skalpiranje od petla. Ako imate mesta u zamrzivaču, ubacite celu kokicu i videćete da ćete uštedeti mnogo truda, a perje će uvek biti na dohvat ruke, taze. Možda nije dobro za CDC, ali... :tbumb:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
CDC Willow fly (softdubbed).... lepa i vrlo lovna musica

http://www.youtube.com/watch?v=1oc-jQ6WtnQ

 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Svaka cast de si je iskopao
PLUS od mene..
MOCNA JE..
--POZDRAV MAJSTORY--
 
Vrh Dno