CDC

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Sjekloca je napisao(la):
A ti patku drzis u zamrzivacu??? I to neocerupanu? :'(
Ne bre Sjeki ja patku držim gde treba, a vadim je kad god se ukaže pogodna prilika :D ;) :D

Nego pitam pošto imam neke rodjake lovce pa ko velim ako neko zvekne plovku da im tražim da je smrznu zarad CDC-a :tbumb:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Pa bre... zarad CDC-a ne moras celog shotana da metnes u zamrzivac.... Ih bre, dokle da te ucim vishe: CDC su lojna pera MUSHKE SHOTKE (patak Dacha, remember?) a jok zenske. Pera koja se nalaze na istom mjestu kod zenske shotke... patke... plovke... i.t.d. nemaju te karakteristike koje imaju ona skinuta od dupeta SHOTANA. Lojna zlezda je kod shotana mnoooooogo jaca i produktivnija. Da ti objasnim u cetiri oka? :smoke:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Sjekloca je napisao(la):
CDC su lojna pera MUSHKE SHOTKE (patak Dacha, remember?)

tu je prvoklasni, najbolji, CDC  :yeswink: ... to mi je jedan dobar kolega objašnjavao i od tada nekako "čudno" gledam naše patkone na jezeru...sve se se sudržavam i podsečam na kazne  :D da mi ne bi na pamet šta mračno palo  :doh: :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Izvini čika Sjeki na mojoj neobrazovanosti :blush: :doh:

Aj Seb kad svraćaš u Srbiju javi se da prošetam do Ade ciganlije ima plovana (čitaj CDC-a) koliko ti duša oće. Poneseš meredov i malo bajatog 'leba i navatamo patkove očerupamo ih pa nek se vrate u jezero svojim plovkama. Živi i zdravi sa par pera manjka :D
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Sjekloca je napisao(la):
Pa bre... zarad CDC-a ne moras celog shotana da metnes u zamrzivac.... Ih bre, dokle da te ucim vishe: CDC su lojna pera MUSHKE SHOTKE (patak Dacha, remember?) a jok zenske. Pera koja se nalaze na istom mjestu kod zenske shotke... patke... plovke... i.t.d. nemaju te karakteristike koje imaju ona skinuta od dupeta SHOTANA. Lojna zlezda je kod shotana mnoooooogo jaca i produktivnija. Da ti objasnim u cetiri oka? :smoke:
pera patke i patka oko lojne zlezde su cdc pera , samo sto kod patka ima vise i sva su dobra a kod patke ima manje , inace su ista i imaju iste  karakteristike
,jos nesto lojna zlezda nije na dupetu nego na ledjima
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sale je napisao(la):
Sjekloca je napisao(la):
Pa bre... zarad CDC-a ne moras celog shotana da metnes u zamrzivac.... Ih bre, dokle da te ucim vishe: CDC su lojna pera MUSHKE SHOTKE (patak Dacha, remember?) a jok zenske. Pera koja se nalaze na istom mjestu kod zenske shotke... patke... plovke... i.t.d. nemaju te karakteristike koje imaju ona skinuta od dupeta SHOTANA. Lojna zlezda je kod shotana mnoooooogo jaca i produktivnija. Da ti objasnim u cetiri oka? :smoke:
pera patke i patka oko lojne zlezde su cdc pera , samo sto kod patka ima vise i sva su dobra a kod patke ima manje , inace su ista i imaju iste  karakteristike
,jos nesto lojna zlezda nije na dupetu nego na ledjima

:tbumb: :yeswink: :tbumb: :respect1: Druže otkad si mi opisao gde i kako i koja patka...sve me muči, stišče me u grudima, kao kada izađem i vidim kapitalnog lipca tako kada vidim patku a ne smem  :'( :doh:  :D ok, malo ga preterujem ali čim vidim patka ja nevidim više samo lepu patkicu....nego i prvoklasni CDC  :drool: :drool: :drool:  :D :doh: Druže, hvala da si ovo podelio na forumu!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Evo kako to izgleda kada se zumira

feather_1.jpg


feather_2.jpg


feather_3.jpg


from http://www.flyfisherman.com/ftb/hwcdc/
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
E Seb pa jel nema tu neko lovačko društvo ??? Pa zamoli nekog lovca da ti kad ucmeka patku da da je očerupaš i rešen problem. Nemo da robijaš zbog par pera greota je  :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma naravno, a lovci  :nowink: nema leba, ne poznam baš neke lovce, tj. jedan mi obečo mnogo toga pa ga nema  :whistle:  :mad: znaš kako je uzdaj se use i u svoje kljuse, a da robijam i plačam kazne ... to ne  :nowink: Kupovat ču ga dok ne nađem "zlatnu koku"  :D ili da počnem da gajim te patke  :D :doh:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
E pa što da ne kupiš pače čuvaš ga u dvorištu kao fora kućni ljuvimac kada naraste za branje CDC-a očerupaš ga i zdravo. Ako mu je CDC loš uvek možeš da počastiš sebe i svoju porodicu sa pekinškom patkom ;) :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
100ka je napisao(la):
E pa što da ne kupiš pače čuvaš ga u dvorištu kao fora kućni ljuvimac kada naraste za branje CDC-a očerupaš ga i zdravo. Ako mu je CDC loš uvek možeš da počastiš sebe i svoju porodicu sa pekinškom patkom ;) :D

imaš pravo :tbumb:

mmmmmmmmmmm pa ovo i nije tako loše, ukusan pantelija  :D :D :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
mada,seb, mozes i part time hunter da postanes ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pa ja se svo vreme pitam što je Sjekloča lovac, a on pametan čovek ima jeftin izvor materijala za vezivanje muva. ;)
 
Vrh Dno