Cime na pecanje

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
cerebrum je napisao(la):
Ja vec dugo planiram da idem biciklom u ribe. Ali gde ostaviti biciklu kad se u ribolovu udaljim par kilometara od nje  ??? ?

druže pa to je bar jednostavno  :) popnesš se na drvo i gore ga vežeš lancom'  :D  ;)

@Djole, posto imas sharana molim te za jednu informaciju. Koliko troši goriva?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam na mušičarenje išao vozom i autobusom svaki dan skoro 20 godina. Sada vozim Yugo Skala 65 koji već na prvi pogled izgleda kao pravi ribarski auto. Farba mu se ljušti, ima rupe na podu, gepek je pun nabacanih starudija i čarapa, pola prozora mu se ne otvara, točkovi su mu umazani u blato... Parkiran je među najskupljim automobilima ispred fancy kafića, koji se nalaze u i oko moje kuće. Ja svakodnevno prolazim pored gomile doteranih lepotica, po kojima je moja ulica dobila naziv "Silikonska dolina", i ponosno, obučen u polupocepane stvari i patike iz kojih mi vire prsti, ulazim u ovaj krš od automobila, koji me vozi gde god zamislim.
Idealan mušičarski prevoz je dresirani konj, koji prvo donese mušičara do mesta, ako treba prenese ga do druge obale plivajući i kasnije prati gazdu pasući travu. Kada mušičar završi ribolov, konj je blizu i ne mora da pešači do automobila ili autobuske ili ž. stanice. Dobar konj trči brzinom preko 60 km/h. :doh:
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
cerebrum je napisao(la):
Terza je napisao(la):
ja vozim Opel Taban 82',a kad nemam za gorivo idem biciklom...
Ja vec dugo planiram da idem biciklom u ribe. Ali gde ostaviti biciklu kad se u ribolovu udaljim par kilometara od nje  ??? ?

imam specijalne tregere pa je kacim na ledja... :hammer: :hammer: :hammer:

ma sam je bacis u neko zbunje ili koprive da je i ti sam jedva nadjes i opusteno...radim to vec 10-ak god i jos uvek imam istu biciklu  :smoke:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
sebastian je napisao(la):
cerebrum je napisao(la):
Ja vec dugo planiram da idem biciklom u ribe. Ali gde ostaviti biciklu kad se u ribolovu udaljim par kilometara od nje  ??? ?

druže pa to je bar jednostavno  :) popnesš se na drvo i gore ga vežeš lancom'  :D  ;)

@Djole, posto imas sharana molim te za jednu informaciju. Koliko troši goriva?

Ako bi smeo da kazem smesno. Zavisi kako ga vozis i koliko je natovaren. Ekstra zadovoljavajuce od 6 do 9 pa i manje kad cepam npr na more i nemozes preko 80 tada i 5.  :)
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Mixmaster je napisao(la):
Ja sam na mušičarenje išao vozom i autobusom svaki dan skoro 20 godina. Sada vozim Yugo Skala 65 koji već na prvi pogled izgleda kao pravi ribarski auto. Farba mu se ljušti, ima rupe na podu, gepek je pun nabacanih starudija i čarapa, pola prozora mu se ne otvara, točkovi su mu umazani u blato... Parkiran je među najskupljim automobilima ispred fancy kafića, koji se nalaze u i oko moje kuće. Ja svakodnevno prolazim pored gomile doteranih lepotica, po kojima je moja ulica dobila naziv "Silikonska dolina", i ponosno, obučen u polupocepane stvari i patike iz kojih mi vire prsti, ulazim u ovaj krš od automobila, koji me vozi gde god zamislim.
Idealan mušičarski prevoz je dresirani konj, koji prvo donese mušičara do mesta, ako treba prenese ga do druge obale plivajući i kasnije prati gazdu pasući travu. Kada mušičar završi ribolov, konj je blizu i ne mora da pešači do automobila ili autobuske ili ž. stanice. Dobar konj trči brzinom preko 60 km/h. :doh:

:D :D
Meni ovo lici na sasvim prosecnog stojadina. Jedino ga odaju mirisi iz gepeka da je ribolovacki.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Kako vidim ovde je renault najpopularniji auto: Ja, Goci, Mix (prethodni auto- ako se racuna), Zakula, Lazza ....  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e ja znam šta bi meni bilo idealno... tako da možda jednog dana budem i uzeo nešto takvo...

Pre dva dana sam vozio baš ovakvog
Linhai 300
Linhai%20300%202X4jpg%20copy.gif


Vozio sam ga po đombama, poljskim putevima i njivama  :D ... pa lepo cestom dole do save bohinjke i kroz šumu...od uvek su me privlačile takve stvari ali sada kada sam probao jednog 300to kubičnog četvorotočkaša sam odlepio na čisto...Ovo je idealna stvar za na pecanje (barem meni).
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
sebastian je napisao(la):
e ja znam šta bi meni bilo idealno... tako da možda jednog dana budem i uzeo nešto takvo...

Pre dva dana sam vozio baš ovakvog
Linhai 300
Linhai%20300%202X4jpg%20copy.gif


Vozio sam ga po đombama, poljskim putevima i njivama  :D ... pa lepo cestom dole do save bohinjke i kroz šumu...od uvek su me privlačile takve stvari ali sada kada sam probao jednog 300to kubičnog četvorotočkaša sam odlepio na čisto...Ovo je idealna stvar za na pecanje (barem meni).

Moracemo da i otvorimo topic i CIME BIH NA PECANJE. Mislim da bi bilo tu svega i svacega a naravno u ovom tvom izboru se rado rikljucujem.  :tbumb:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jedan ovaj, pozadi na korpu izduvani kajaki ili šlauf :tbumb: kad dodješ do vode prikopčaš mini kompresor na akumulator (da nemoraš ručnom/nožnom pumpom da duvaš) i lepota  ;)
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
651
Broj reagovanja
19
Najcesce idem peske. U poslednje vreme to je voz. Ali i biciklo mi nije strano, sem kada mi neki brat musicar ne ponudi neki prevoz. 8)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Djomla je napisao(la):
Najcesce idem peske. U poslednje vreme to je voz. Ali i biciklo mi nije strano, sem kada mi neki brat musicar ne ponudi neki prevoz. 8)
Djomla, zbog ovoga imaš poseban plus kod mene. Otvaram novu temu.
http://www.musicarenje.org/index.php?topic=1850.msg28974#msg28974
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Djomla je napisao(la):
Najcesce idem peske. U poslednje vreme to je voz. Ali i biciklo mi nije strano, sem kada mi neki brat musicar ne ponudi neki prevoz. 8)

Bicikl rulezz
;)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
100ka je napisao(la):
Bicikl rulezz[/b] ;)

Poslednja moja voznja biciklom je bila stvarno za komediju. Porodicno na Adi iznajmismo bajseve i posle 45min mene su morali hiruskim putem i alternativnim metodama da odstrane sa sedista :D. 7 dana nisam mogao ni da lezim a kamoli da sedim kao covek. Oni bajsevi za rentu su definitivno pravljeni za suvoguze od 50kg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simpson H je napisao(la):
100ka je napisao(la):
Bicikl rulezz[/b] ;)

Poslednja moja voznja biciklom je bila stvarno za komediju. Porodicno na Adi iznajmismo bajseve i posle 45min mene su morali hiruskim putem i alternativnim metodama da odstrane sa sedista :D. 7 dana nisam mogao ni da lezim a kamoli da sedim kao covek. Oni bajsevi za rentu su definitivno pravljeni za suvoguze od 50kg

:hammer: :hammer: :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
simpson H je napisao(la):
100ka je napisao(la):
Bicikl rulezz[/b] ;)

Poslednja moja voznja biciklom je bila stvarno za komediju. Porodicno na Adi iznajmismo bajseve i posle 45min mene su morali hiruskim putem i alternativnim metodama da odstrane sa sedista :D. 7 dana nisam mogao ni da lezim a kamoli da sedim kao covek. Oni bajsevi za rentu su definitivno pravljeni za suvoguze od 50kg
Grešiš sinko silno grešiš. Trenutno imam 90kg, a imam rodjaka u R. Srpskoj koji ima circa 150kg, čoveku su radili bicikl po narudžbini sa ojačanjima. Sedišta koja po defaultu dobijaš na bajsu su sr*nje pošto su predvidjena za sportsku vožnju, tj. očekuje se da imaš na sebi one gay biciklističke bermude. Fora kod tih bermuda je što imaju neku kao pelenu od sundjera ili šta znam čega pa ti bude udobnije kad voziš.
Ali ako ne želiš da izgledaš kao buljaš, a ipak bi želeo da voziš bajs kupi lepo sedište koje je u zadnjem delu šire i deblje od tih sportskih (čitaj udobnije). Prošle godine sam kupio takvo sedište za 700-800din ima i one federčiće pozadi. Postoje i neka još udobnija punjena nekim specijalnim gelovima ona su malo skuplja možda oko 20-30€.
Znači i za vas "masnoguze" sa preko 00 u kilaži ima rešenje :D
 
Vrh Dno