Cime na pecanje

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Secam se tih odlazaka vozom, FANTASTICNA SU,mada mi malo padne tesko ako se desi da povratni ima u 6h pa 8h, gde propustam vreme kada reka prokljuca..
Ali itekako lepa avantura....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma ja znam da ima resenje nigde i ne rekoh samo sam opisao kako je izgledala moja poslednja voznja. A brat bratu imam 30% vise kila od tebe sto je moras priznati znacajna razlika :D
Gledajuci i godine i kilazu ostaje mi samo auto :D

I cekaj mozes li mene da zamislis u biciklistickim pantalonama, pa pomislili bi da na Adi ima i foka i tuljana :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Znaš šta Simsp moj matori ima 100-110kg (kako je kad raspoložen) i skoro 60 godina, pa opet vozi bajs. Uvek je lako naći izgovor :bleh:
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Simpsone,
mozda su ti dali bajk za fakire... :D
ispricaj molim te sta se desilo,zivog me interesuje
...mora da si tog dana bio glavna atrakcija na adi
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Terza je napisao(la):
Simpsone,
mozda su ti dali bajk za fakire... :D
ispricaj molim te sta se desilo,zivog me interesuje
...mora da si tog dana bio glavna atrakcija na adi

Terza veruj mi da ne zelim da se secam toga :D, bilo je smeha sa strane a Boga mi i od mojih najblizih. Trebalo je videti kako sam hodao do kola :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Simpsone, brzo u prvi fitnes klub. Kakav si ti to mušičar kada se jedva krećeš. Ubeđen sam da se to da popraviti. Prestani da pušiš i počni manje i zdravije da krkaš. U stvari, najbolje je da dođeš u Niš na mesec dana svakodnevnog mušičarenja sa mnom. Ima da izgledaš kao štiglic, a da pevaš kao slavuj.
Ići ćeš vozom na Nišavu, a u torbici ćeš, kao jedini dnevni obrok, imati jedan krastavac i parče crnog hleba. Imaćeš pravo i na meso, ali samo od nišavskih pastrmki i klenova koje sam uloviš. Siguran sam da ćeš se vratiti u Beograd sa takvom kilažom da ćeš se osećati kao da si na Mesecu. :hammer:
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
simpson H je napisao(la):
Terza je napisao(la):
Simpsone,
mozda su ti dali bajk za fakire... :D
ispricaj molim te sta se desilo,zivog me interesuje
...mora da si tog dana bio glavna atrakcija na adi

Terza veruj mi da ne zelim da se secam toga :D, bilo je smeha sa strane a Boga mi i od mojih najblizih. Trebalo je videti kako sam hodao do kola :D :D

:D Verujem ti...bar si hi dobro nasmejao,ucinio si im dan veselijim  :tbumb:
 
Vrh Dno