Cime na PEGAVU 2008

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ima dosta toga sto se moze ponuditi ovoj ribi a ona ce to uzeti bez razmisljanja,
Prozdrljiva je ali me interesuje posto krece nova sezona cime cemo joj se juprostaviti
Heftajte slike muha,i sve sto ide uz to....
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Interesuju me vase kreacije kojima ste se bogato naoruzali,i verovatni imate poseban set u kome ih drzite jer je predvidjena isljucivo na lov na PEGAVU..
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Za druge neznam, ali ja sve svoje musice nosim u jednoj kutijici... i nemam posebnu za pastrmku. Imam posebne za lipljena, to je druga prica. :smoke:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo par mojih kreacija odnosno mojih aduta za PEGAVU po otvaranju sezone
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo mi je 1/10 arsenala, ali mislim da oslikava moju teoriju da se mečka ne hrani "s dudinke".  :nowink:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Vi pricate predpostavljam o pastrmkama, a ja niti znam nesto o njima niti sam ulovio bilo koju ribu jer i nemam kompletiran pribor, a ove musice mogu samo da gledam i da uzivam dok ne nabavim jos SVASTA sto mi je potrebno :'( :'( :'( :'(
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Eh,polako Dare ima vremena za tu ribu toliko trazenu na Nisavi.
Procitaj TOPIC "SAN JEDNOG MUSICARA" i misli da ce ti se mnoge stvari razjasniti...
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Blago tebi sa ovoliko musica kreces u sezonu,ja ih svega imam 15-tak i to ako izbacim na sajt ugasice ga.. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
A ovo su iz posebne kutijice proverene ,ali tek tamo kada im dodje vreme za sada moze da prodje samo BAMBULA....?
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
nisam moga zaspat razmisljajuci o ribi popizdio sam ne mogu docekat otvaranje jer sam saznao nevjerovatnu vjest da se ove godine ukida stalni zabran ispod vezirovog mosta(inace pun glavatice koje ima i do 17 kg pominjao sam vec ranije ovu lokaciju na temi o zabranu ili o moraci nisam siguran)
tako da sam namotao nesto bas za nju evo slika pa nek bude od 2-3 kila i dobro je :doh:skroman sam sta cu
 
Vrh Dno