Cime na PEGAVU 2008

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Asader treba li neka posebna dozvola za taj deo? Koliko bi nas iz Srbije izaslo ako hocemo da pecamo tu?
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
jebem li ga mislim da ne treba a vama bi trebala dnevna i saglasnost nekog iz ribolovackog udruzenja da vam odobre jer nece biti svakom dozvoljeno ja sam juce bio sa komesarom(tako ga zovu) svih ribocuvara i dogovorio se sa njim da mi dozvoli da lovim na svim mjestima pa cak i kad je lovostaj za vrijeme mrijesta s tim sto se obavezujem da za vrijeme lovostaja i na lokacijama gdje je stalni zabran praktikujem c&r znaci samo samo za merak slikaj i pusti a inace ovdje gdje je ova glavatica ima svega tu su pecine i dubina od 17m tokom ljeta oko 12 sati ka da neko frizidere baca sa mosta a morali bi bacat strunu sa stijena i obale nekim ludim izbacajem jer iza na 1m je siblje ili stijene tj grede
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Asader blago tebi :drool: kad mozes da pecas na takvim mestima. E sad mozda ce nekom da smeta sto ces da pecas za vreme lovostaja. Ja cu da ti oprostim ako pustas ribe.
Au zaboravi na temu. Ove godine cu dosta da jurim pastrmke na strimere. Pored standardnih bagera i slicno, probacu na neke conkere i epoxi/wax strimere. Cesto ce to biti sa tonucim predvezom.
Nimfe. Pored vec proslavljenih koristicu nimfe velike kamenjarke posebnom tehnikom na posebnim mestima (opisacu pod nekom drugom temom)
Suve sa klasicno namotanim nogama cu da sisam odozdo a koristicu normalno parasut, paralup kao i muve bez nogu.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo jos tajanstvenih muha iz moje kolekcije koje ce se nadam se  pokazati prave kada krenu u ispitivanje..
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Ja bih samo dodao da ste zaboravili jednu jako važnu muhu.A to je naravno,ROJAL KOČMEN.Probaj je lijo kad ništa drugo neće,i imaj u par veličina.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Svoje adute samo po zelji pokazujem,tako da ovo smatraj kao moju dobru volju ,a kolega rabbit hvala nisam ovo probao ali obecavam da hocu
--Pozz--
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Nemogu zaspati a u 8 idem na otvorenje sezone pastrmke............nocas sam napravijo nekoliko strimera za pastrmku,posto se radi o pustanoj ribi onda idu i ovi sareni strimeri
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
U ovom malo bazencicu sam danas imao nekoliko riba
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Upravu si slikao sam sa nekih 15 metara udaljenosti onako sjedeci uz kaficu
 
Vrh Dno