Circle cast by M.Mauri

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
zekafly je napisao(la):
Ne znam vise od ALPa, ja sam ucio od njega.On zna sta i koliko ja znam.A i pola Srbije.
A sta ti znas sem da prepisujes?Znas li ista sem copy paste?

Alo, strucnjak, jezik za zube i grickaj nokte i uzivaj u znanju koje vam dajemo dzabe.
Nadji jedan moj post koji je copy/paste postavi i ja cu ti se javno izviniti na svim forumima javno!!!
Kad smo kod copy/paste evo sta gospodin Ivanovic kaze u jednoj temi gde ti pametujes o stapovima
@A.Ivanovic     deo posta...

Ne samo GUIDELINE, nego mnogi drugi ... i to naprasno počev od ove godine ... ali to ne mogu nikada biti "switch" štapovi već samo marketinški potez da se navuku oni sa laganom ručicom i dubljim džepom ali i po koji lakomisleni i neiskusni instruktor ... i ako nisi stručan vezano za ovu temu (mislim da si realno sebe okarakterisao), što se uopšte mešaš nije mi jasno?
Instruktori su svuda u svetu osobe koje same postavljaju standarde a ne slepo prate reklamne spotove, kataloge, linkove i prepričavaju ono što vlasnici kuća koriste da napune svoje džepove. I vrapcima je jasno (a kamoli jednom sertifikovanom instruktoru) da gornja granica za switch može biti do štapa klase #7. Osmice, devetke i td NIKAKO! Tipičan primer imaš upravo u tvojoj firmi: jedne od najboljih spey struna na svetu konstruisao je lično Leif Stavmo, duša Gajdlajna. Ni on sam ne veruje u koncept "switcha" na klasi #9, to ti garantujem. Naročito ne na širokim Skandinavskim vodama! Nema 2 u 1 osim kod Nesscafe ...

Zeko, malo više inventivnosti, intelekta, prakse i sopstvenih zaključaka a malo manje surfovanja, linkova i papagajskog pozivanja na dosadne reklamne slogane koji preplaviše kataloge i globalnu mrežu već godinama unazad ...

Ja uopste nemam zelju da od tebe nesto naucim...od drugih DA i to sa zadovoljstvom!!!Ovim zavrsavam svaki dalji dijalog sa tobom...Veliki pozdrav Nenad


 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Opet copy paste, stojkovicu nenade?Daj bre nesto svoje, po tome poznaju junaci.Ja sam GUIDELINE maneken, i naravno da cu da reklamiram najbolju firmu na svijetu.Pa sta ako je Aca to napisao?Aca moze to da napise, ja sam njegov ucenik.

A ti ni da hoces, ne mozes da ucis od mene.Jer ja necu da ucim takve....
Daj nesto ovako na net, ili ucuti i bjez u misju rupu.

http://www.youtube.com/watch?v=hAxjRbh7aPw

I pametno ti je sto neces da pricas, jer nisi za pricu.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Smesan si...u najmanju ruku.Sta treba da lupetam ko otvoren prozor ko neki  :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Momci ajde spuštajte loptu na zemlju pod hitno !!!
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
:D

Znam da sam smesan.Pogotovo se smejem kao POWER TEAM MEMBER u GUIDELINE, ili RIO team member, ili ECHO , ili...Ne znam vise st.Tu se najvise smejem
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Michael Mauri OK likcicna. Upoznali smo se preprosle godine i kako je sada nekima cudan u "nekim" stvarima tako je tada bio i meni ali sam imao prilike da mu na licu mesta postavim pitanja i dobijem odgovore. O cemu se zapravo radi u njegovoj filozofiji musicarenja ili fly castinga ili nesto trece. Nije instruktor i to ga ne interesuje ali jeste ucio od odlicnih instruktora. Zeli da bude invetivan, da pronalazi nove stvari u FC i unapredjuje stare.

Malo vise koga zanima

http://www.mauri-flyfishing.de/index.php?opencat=mauri&lid=1&fres=1&js=1
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Strelac je napisao(la):
Momci ajde spuštajte loptu na zemlju pod hitno !!!
Druze lepo sam postavio video...ako neko zeli neka uci odatle ako ne nikakav problem.Ne vidim razlog da me neko naziva strucnjakom ili idiotom.U privatnom zivotu ovakve stvari resavam drugacije ali net ti je kao i vojska svi se qrce...
Neka gospodin instruktor izbroji svoje korisne postove na ovom ili bilo kom drugom sajtu pa neka onda prica bajke.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
zekafly je napisao(la):
:D

Znam da sam smesan.Pogotovo se smejem kao POWER TEAM MEMBER u GUIDELINE, ili RIO team member, ili ECHO , ili...Ne znam vise st.Tu se najvise smejem
To mu sve dodje kao i desetar u vojsci decko....
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Moji poucni textovi se placaju, deckic, a ti za to nemas para.Uci ti od Maurija kad se oslobodis te promaje u glavi.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
zekafly je napisao(la):
Alo, strucnjak, jezik za zube i grickaj nokte i uzivaj u znanju koje vam dajemo dzabe.
U cijoj glavi duva vidi se...ne mozes sam sebe da pohvatas sta pricas,sta mislis,sta hoces...
Ovako cenjeni nam instruktor Zeka(ex Rabbit) imao 703 posta od toga nula korisnih.
                                        ZekaFly ima 23 posta nula korisnih....
Posto smo usrali ovu temu do jaja neka ljudi sami provere ovo sto pricam pa neka sude.U ima svih te molim da nam kazes koja je tvoja svrha na ovom sajtu i zbog cega se logujes?
Osim licnog hvaljenja ja ne vidim drugu svrhu.
 
Vrh Dno