Crvenperka

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
:doh:

Ajde da ne sjebemo temu skroz na skroz, malo smo se našalili, dosta je bilo, da ne preteramo.  ;)
 

emporio djuzini

Senior member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruke
110
Broj reagovanja
0
CRVENPERKA?

ko nije uhvatio 25+, ne zna kakav je borac
vuce ka dnu
u trsku
pod granu....
4.maj 2011.

a juce 11.maja
masakr

 

Prilozi

  • IMAG0098 [1024x768].jpg
    IMAG0098 [1024x768].jpg
    254,4 KB · Pregleda: 217

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Rancicu,
lepo si to smislio, no da budu samo nase ribe, ne azijatske pa da sada i njih moram da musicarim  i ne smem da ih vracam. Kad smo kod toga mnogi stukarosi na barama na glistu hvataju razne azijatke, da ti usmrde dusu kad prodjes pore vode.
A moram ovih dana na crvene, no kolega sa 25 + IMA SRECE KOJU JA NISAM DOZIVEO, ALAL VERA MAJSTORE!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Svaka čast kolega Emporio,da li možeš nam reći na koju mušicu ih dobijaš i veličinu  :drool:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Lako Emporiju da se hvali sa 25+ kad ide na specijalne revire za crvenperke  :hammer:
Napravili tamo u BC sad i takav i on ide i tamani crvenorepe nemani  :D
Šalu na stranu ali stvarno jedna od najborbenijih ribica, jako mi se sviđa  :tbumb: a ti Emoporio svaka čast  :tbumb: i da me vodiš na taj rezervat  :mad:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dajte jednu ovakvu od 30cm :smoke: :D
 

Prilozi

  • crvenperkan30cm.jpg
    crvenperkan30cm.jpg
    154 KB · Pregleda: 200

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Domaći, nema šta, video sam je već Seb, extra izgleda, a i verovatno bila borbena  :yeswink:
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Danas sam bio prezadovoljan, pet vecih od dvadeset i dve od 23 cm. U nekim barama primetih lepe karase, no ono sto  cu danas zapamtiti jeste sto sam  posle ne znam kog vremena na ovom terenu  primetio tri lepa linjaka-0.8-1kg po  slobodnoj proceni, zaboravjlenih riba, oko trave bas gde mu je i mesto, u polju na jedno mestu jedna usamljena roda a na drugom  cak njih tri.Dan sa umerenim vetrom a crvenperke na tonucu, sa repicem od fazana, otezanje bakarna zica, glava roze koja je pokrivena topljenom plastikom, nozice dva tri isperka fazanovog repa sa odsecenim vrhom,udica 12 za gamaruse- gamakatsu- neko moje vidjenje za crvenperku. Ribolovaca koji hvataju stuku klasicnim metodama danas nigde, ja sam a dvadesetak bara!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Gogo je napisao(la):
Eto Seb. ispunio domaći zadatak, može slijedeći (al tek kad ispuni uvjete foruma... da ima bar 1000 postova i tri banovanja iza sebe  :D)
Pozz

hehe ja trenutno imam 6603 postova ali ni jedan ban  :hammer:  ma meni je plan ove godine negde tamo u sedmom mesecu da oborim moj rekord koji je zapravo 31cm ali riba nije bila ovako lepa kao ova sa slike koja meri 30cm....a taj linjak kojega spominjete je moja velika želja ali kod mene u jezeru ga se jako retko može videti i to samo u mesecima: Juni, Juli i Avgust. Da bi ga išao tražiti po nekim drugim vodama mi se trenutno ne da ali dok budem ganjao tu i tamo crvenperke nadam se ove godine linjaku pa če i on na da proširi moju listu ulova...nadam se  ::)
 

ice

Newbie
Učlanjen(a)
19.02.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Kad se bas gadjate,moze i ovako...

dsc02968i.jpg


 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
kolega Sebastian,
nisam ni naslucivao za ovakog lepotana da cu ga videti, samo sto se nismo pozdravili, slobodno se gega kao riblji kralj, mase mi perajama jer zna da oni n a p a s n i ribolovci nisu na obali, zamisli to ovde u Srbiji. One crvenperke su samo lepe dame na  njegovom dvoru.
 
Vrh Dno