Dajte savet?????

pea

Newbie
Učlanjen(a)
18.01.2007.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
?Pozdrav svima

Hocu da kupim Sage Fli 690 a nisam neki strucnjak pa ako neko ima iskustvo ili predlog za tu cenu neki bolji stap neka pomogne.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pea, imam par saveta za tebe. Mislim da si pravi izbor napravio sa SAGE stapovima. Posto kazes da hoces da ovladas osnovnim tehnikama musicarenja, moj predlog sigurno ne bi bio SAGE Fli. Ja sam vlasnik jednog slicnog modela Launch, koji sigurno nije dobar izbor za uspesno uvezbavanje osnovnih vestina. Moj izbor za tvoje potrebe sigurno bi bio SAGE DS2. Ovo je stap koji se koristi u nekoliko skola musicarenja. Toliko je dobar da ce efikasno tolerisati propuste koje prate uvezbavanje onovnih zamaha. Izuzetan za ucenje, kavalitetana izrada, sigurno ce zadovoljiti tvoje potrebe nekoliko godina. Predlozio bih ti cetvorodelni stap duzine 8`6 - 9`, aftme 5-6. Nemoj podleci savetima ljudi koji pocetnicima nude toliko ostre i ozbiljne stapove sa kojima bi im se smucilo musicarenje, kao sto je G. Loomis GLX.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Najbolji stap za te pare je najbolji Shimanov model. Mozes odmah da ga narucis u Sport Comu. Namerno te navodim da kupis kvalitetan stap sa garancijom u legalnoj prodaji i to u svojoj zemlji, a nikako DS2 od S... i ostalih preprodavaca ukradene robe. Prethodnik, Simadinac te tacno navodi na svog drugara Simpsona, koji ima jedan polovan SAGE DS2 viska.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Treba zaobici bljuvotine ovog iznad, koji ce na svaku moju rec odgovoriti sa kontrom. Nigde nisam pomenuo Simpsona niti njegov DS2 (za koga uopste ne znam), taj stap mozes da nabavis bilo gde, stvarno je kvalitetan i vredi svaki evro. Malko je stariji model, ali dobar stap je dobar stap ma koliko bio star. Jos uvek moze da se nadje novih stapova ovog modela jedne od najboljih svetskih kuca. Ali ja necu pljuvati po Shimanu zato sto je to dotocni predlozio, vec cu pljuvati zato sto je kvalitet 0. Prosetaj malo po forumu i videces koliko ljudi hvali Shimana, a koliko kudi! Imas toliko slucajeva sa lomljenjem stapa u najobicnijem zabacivanju, moze Dane (Sty_esox) da ti potvrdi. Posto doticni ima koristi od reklamiranja SportCom-a iz Nisa, nije ni cudo sto ce ti predloziti neki bilo koji stap od Shimana, za sacicu udica. Za informaciju svih, da toliko vrede ti stapovi doticni bi ih koristio!
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
I ja se slazem sa Sumadincem, taj SAGE je mnogo dobra kombinacija za ne tako velike pare, definitivno se odluci za njega.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Postovani Pea, kada trazis savet i dobijes ga od nekolicine ljudi, moraces da proveris ko je od njih neznalica, a ko zna o cemu prica.
Pokusaj da, pretrazujuci ovaj sajt, zakljucis od kakvih si musicara dobio savete.
Ovde ima preprodavaca, svercera, trgovaca i slicnih "savetodavaca". "Zaskocili" su te sa svih strana, kao potencijalnu zrtvu.
Kada prokuzis ko ce ti pomoci (sto je veoma tesko i velike su sanse da ces pogresiti), obrati mu se privatnom porukom, jer zaista su ovo teme koje mnogi koriste da zarade ili pomognu "prijatelju", tako sto ce mu prodati stap.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Dosta je vise bljuvotina, Mixe okani se gluposti i ostavi me na miru. Nemoj mi se obracati niti cu ja tebi, ne odgovaraj na moje postove niti cu ja na tvoje. Dosta je bilo.

Tema je stap, a ne koje kakav. Ponasas se kao dete!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
DObro! Hajde da odgovorimo coveku. Moj odgovor je da je najbolje da nam prvo napises odakle si i koju ribu i na kojoj vodi ce da pecas. Posle cemo da biramo stap natenane.
 

flydoc

Junior member
Učlanjen(a)
03.05.2006.
Poruke
82
Broj reagovanja
0
Kontaktiraj Budu sa foruma imao je neki Fli.
Mix bre, opet kenjas... Imam i DS i DS2, ja ti nemogu opisati kako je to fini stap, pored gomilu skupljih stapova meni je opet DS najbolji.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
ajde da batalite malo svadje, mislim nervira me, decko je pitao pocetnicko pitanje od vas ISKUSNIJIH i u sta se pretvara tema???
ako se ovako nastavi zasto jednostavno ne ugasite sajt???
 

viktorb

Newbie
Učlanjen(a)
08.02.2006.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
http://www.harrissportsmail.com/Models.aspx?ModelID=13889
 

pea

Newbie
Učlanjen(a)
18.01.2007.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Jas sam iz Skoplja i prvo da kazem da necu kupite koristeni stap tako da nemate potrebu da se svadjate. Moj budget je okolo 300-350$.Mislim da je i ovaj HARDY predlog dobar pa cu da razmislim.


hvala
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
pea , dodaj jos 50 dolara na budzet i kupi sage sp ,
mozes odma da pecas i da vezbas i da ne menjas stap do kraja zivota, prelistaj internet moze da se nadje,
to ti je naj bolji stap
 

pea

Newbie
Učlanjen(a)
18.01.2007.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
neznam zasto ali mislim da je pristijna ponuda


http://www.llbean.com/webapp/wcs/stores/servlet/
CategoryDisplay?storeId=1&langId=-1&catalogId=1&categoryId=40933&parentCategory=8092&cat4=2136&productId=674125&display_id=50447&feat=2136-sub2&catalog_id=TA&from=&rtnComp=
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
ne moze da se otvori ovaj link,
napisi sta si nasao pa da ti pomognemo,
 
Vrh Dno