Danas sam kupio...

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Može, ali sve dok ne uletiš u neke divlje kupine.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
E, ja sam drugari ceo dan bio u prednovogodišnjem raspoloženju, pokloni, pokloni, pokloni i još poklona. Za sve ima po nešto a za mene ništa. Ispravio sam to kupovinom sebi nove stege kod Đoleta. Napravio sam par mušica i pitam se kako sam sa starom stegom uopšte mogao da radim. Steže udice veoma čvrsto i konačno više nema bežanja i mrdanja. Evo slike...
 

Prilozi

  • Moja nova stega.jpg
    Moja nova stega.jpg
    67,7 KB · Pregleda: 639

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Strelac (uživač) je napisao(la):
E, ja sam drugari ceo dan bio u prednovogodišnjem raspoloženju, pokloni, pokloni, pokloni i još poklona. Za sve ima po nešto a za mene ništa. Ispravio sam to kupovinom sebi nove stege kod Đoleta. Napravio sam par mušica i pitam se kako sam sa starom stegom uopšte mogao da radim. Steže udice veoma čvrsto i konačno više nema bežanja i mrdanja. Evo slike...
Izgleda ok, samo mi se postolje nesviđa, nemam dobra iskustva sa samostojećim stegama, jel dovoljno stabilna ili ima posebno dodatak za stezanje na stolu ?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ivan je slikao odozgo pa izgleda malo postolje. inace mozes da ubijes nekog koliko je tesko. o stabinosti da ne govorim  :)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Stega je stabilna i ne mrducka uopšte nije potrebno nikakvo pričvršćivanje za sto, ima neku oblogu od gume odozdo. Precizno je odsečena i ne viri nigde. Stega sa postoljem je teška tačno 2880 grama. Prava defanzivna  :hammer: :D :hammer:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Strelac (uživač) je napisao(la):
Stega je stabilna i ne mrducka uopšte nije potrebno nikakvo pričvršćivanje za sto, ima neku oblogu od gume odozdo. Precizno je odsečena i ne viri nigde. Stega sa postoljem je teška tačno 2880 grama.
E to je onda ok  :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Gogo je napisao(la):
Strelac (uživač) je napisao(la):
Stega je stabilna i ne mrducka uopšte nije potrebno nikakvo pričvršćivanje za sto, ima neku oblogu od gume odozdo. Precizno je odsečena i ne viri nigde. Stega sa postoljem je teška tačno 2880 grama.
E to je onda ok  :tbumb:

Skoro 3 kg jel verujes da sad mozes da  :rambo: nekog
 

gjors

Junior member
Učlanjen(a)
16.11.2008.
Poruke
57
Broj reagovanja
0
DSC01427.jpg

Prvo sam mislio uzeti nešto od materiala za vezanje,onda se prisjetih kako mi je u podrumu hladno  :hmmmm: ,dok ne otopli jednostavnije je kupiti kojeg strimera :tbumb:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
gjors je napisao(la):
DSC01427.jpg

Prvo sam mislio uzeti nešto od materiala za vezanje,onda se prisjetih kako mi je u podrumu hladno  :hmmmm: ,dok ne otopli jednostavnije je kupiti kojeg strimera :tbumb:

Oćeš da ti pošaljem kojeg  ;)
 

gjors

Junior member
Učlanjen(a)
16.11.2008.
Poruke
57
Broj reagovanja
0
Bolje ti sjedni na avion pa pravac Oslo,još malo pa će morska pastrva prići obali :yeswink:
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
novi štap. Nakon prvog štapa, nekakve bezimene močuge od 15EUR, drugog, malo skupljeg Shakespeare Odyssey-a, došao je red na treći, Shakespeare Trion 9' 5/6#. To je vrh njihove ponude, krema  :drool:   :D Ne, ozbiljno....na engleskim forumima, Trion slovi kao odličan uloženo-dobiveno, a neki ga uspoređuju s duplo skupljim Vision-om (ne znam stavit Hyperlink pa evo ovako http://www.flyforums.co.uk/showthread.php?t=34344&highlight=shakespeare+trion ) Iako si trenutno mogu priuštiti i neki skuplji štap, nešto me baš zanimalo kako se ponaša ovaj. Jedva čekam 1.3.  ::)
 

Prilozi

  • IMG_0335a.jpg
    IMG_0335a.jpg
    169,9 KB · Pregleda: 396
Vrh Dno