Danas sam kupio...

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ma ...Milanče to ti je bolest, osim toga, nepušim,nepijem, ne k....m se,nemama porodicu, negdje mora da puknem ,e pa to ti je onda meni ispušni ventil.  :blush:
Nisam iz tog razloga stavio :"...jer ima se", nego neka mi neko kaže jel treba toga toliko il preterujem, ponekad nisam baš baždaren to mi je jasno, al kako raditi muhe ako nemaš materijala. :D
Godinama sam ti ja to skupljao i vucaralo se bukvalno po vrećicama, ladicama,kutijama... Pa kad oću nešto napraviti prođe me volja dok pronađem materijal i onda ako idem po ostalu ribičku opremu zastanem kod "fly"-a pa razmišljam imam li to ili ne, puno puta se zaletim i kupim nešto što već imam isto ili slično, e nećeš više faco, sad je to sve lijepo izloženo,pregledno i raditi je puno ljepše kad je sve pred okom.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Gogo je napisao(la):
Ma ...Milanče to ti je bolest, osim toga, nepušim,nepijem, ne k....m se,nemama porodicu, negdje mora da puknem ,e pa to ti je onda meni ispušni ventil.  :blush:
Nisam iz tog razloga stavio :"...jer ima se", nego neka mi neko kaže jel treba toga toliko il preterujem, ponekad nisam baš baždaren to mi je jasno, al kako raditi muhe ako nemaš materijala. :D
Godinama sam ti ja to skupljao i vucaralo se bukvalno po vrećicama, ladicama,kutijama... Pa kad oću nešto napraviti prođe me volja dok pronađem materijal i onda ako idem po ostalu ribičku opremu zastanem kod "fly"-a pa razmišljam imam li to ili ne, puno puta se zaletim i kupim nešto što već imam isto ili slično, e nećeš više faco, sad je to sve lijepo izloženo,pregledno i raditi je puno ljepše kad je sve pred okom.

Šala Gogo :D  Ja ne smem ni da napišem šta sve imam od štapova a fly tying da i ne pominjem. Bolest nego šta. Dobro ti napisa ono NEBAŽDAREN, baš to :D
P.S. Prekjuče kupih još jednu 9-ku :) Sad imam 2 :D
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Šala Gogo :D  Ja ne smem ni da napišem šta sve imam od štapova a fly tying da i ne pominjem. Bolest nego šta. Dobro ti napisa ono NEBAŽDAREN, baš to :D
P.S. Prekjuče kupih još jednu 9-ku :) Sad imam 2 :D

Aa dobro,dobro Milanče sad vidim da nisam jedini "nebaždareni" ovdje među mušičarima  :hammerhead: malo mi je lakše  ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dublje misli. Kompjuter ima veze sa mušičarenjem.org. Kod kuće ni ne moraš da imaš bilo koji drugi deo pribora da bi bio među mušičarima, ali kompjuter je obavezan.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Mixmaster je napisao(la):
Dublje misli. Kompjuter ima veze sa mušičarenjem.org. Kod kuće ni ne moraš da imaš bilo koji drugi deo pribora da bi bio među mušičarima, ali kompjuter je obavezan.

Mix, vidim da si opet u elementu, packe i kontraške izjave samo frcaju kroz teme, j....e kad bi ti reko svaka čast mislio bi da ti se i ja uvlačim,a popušio bih i (-) od par ljudi, kad bi te čovjek pitao koji ti je k...c možda bi čak i bolje prošao, faca si, ne poznam ni tebe ni mnoge ostale, ma nikoga osim Tomasinija sa sajta, no vidim da ti stvarno nisi baždaren ni po kojem mjerilu.Kad loviš ubijaš (u pozitivnom značenju), kad savjetuješ  :hmmmm: treba se zapitati jeli to savjet ili packa, kad se raspravljaš e tu ti pogotovo ne bi stao na žulj j...n si igrač, teški kontaraš koji je ubjeđen da je uvijek u pravu (a možda i jesi samo to neki ne kuže), a kad si u pravu ne biraš ni riječi ni sredstva.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Gogo, možda ču i ja tako korz kakvih desetak godina  :doh: :D i sa priborom i sa materijalom, ali trenutno je kod mene ovako (polako se neke stvari skupljaju) ali još uvek imam svega malo i uvek nešto mora da improviziram i sa materijalom i priborom...ali, važno da se u svemu tome uživa, lovi i ulovi.

 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
sebastian je napisao(la):
@Gogo, možda ču i ja tako korz kakvih desetak godina  :doh: :D i sa priborom i sa materijalom, ali trenutno je kod mene ovako (polako se neke stvari skupljaju) ali još uvek imam svega malo i uvek nešto mora da improviziram i sa materijalom i priborom...ali, važno da se u svemu tome uživa, lovi i ulovi.
MA da tu si apsolutno u pravu uživati u lovu, e u to ime  :firends: :pijani:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Gogo kako ti se pokazala ova rotaciona stegica koju imaš, vidjao sam dosta negativnih komentara o njoj na netu?
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
100ka je napisao(la):
Gogo kako ti se pokazala ova rotaciona stegica koju imaš, vidjao sam dosta negativnih komentara o njoj na netu?

100ka, ma stega ko stega, meni se svidja što je roto, baš zbog nekih muha kad je bolje da započeti dabing ili sl. uvrtiš stegoma, a ne rukom okolo, neznam što bi to negativno bilo na njoj, ako ne koristiš tu roto opciju onda je ko i sve druge, ne vidim ama baš nikakve razlike. A možda i nisam još na tom "nivou" pa ne primjetim šta joj fali  ::) 
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Gogo je napisao(la):
sebastian je napisao(la):
@Gogo, možda ču i ja tako korz kakvih desetak godina  :doh: :D i sa priborom i sa materijalom, ali trenutno je kod mene ovako (polako se neke stvari skupljaju) ali još uvek imam svega malo i uvek nešto mora da improviziram i sa materijalom i priborom...ali, važno da se u svemu tome uživa, lovi i ulovi.
MA da tu si apsolutno u pravu uživati u lovu, e u to ime  :firends: :pijani:

danas, u stvari jučer  :D sam kupio dnevnu kartu a danas uživao u tom lovu.  :)
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
JA sam neki dan nabavio pravu poslasticu.Štap Orvis tippet superfine #3 fullflex4,5 7,6 stopa.Pravi štapić za suvu muvu i kratke distance.Kažem kratke jer je teško baciti dalje od 20 metara s njim.Savija se iz drške.Ma milina. :drool:
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Danas sam kod Travara kupio sebi MIDGE PACK. To je pravo rešenje za visoke vode i one koji ne nose puno stvari na vodu. Pogledajte

http://srbija.buythefly.com/product_info.php?cPath=28&products_id=51

Bistro!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nije to za Drinu Ivane sem ako je vodonepropusno. Treba nesto iznad nivoa kombinezona :D
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Misliš neki za glavu. Nisu džaba stari musičari sve nosili na šeširu. :D :D :D
 
Vrh Dno