Danas sam kupio...

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Iako mi se Vosseler Air Two u crno zelenoj varijanti više dopadao na oko ipak sam se odlučio za Danielsson F3W jer će štap #3 biti u boljem balansu i verujem da će to biti čekrk za do kraja moje mušicarske karijere za koju pak verujem da će trajati koliko i ja. 🤣
Naručio u sredu uveče u petak popodne je bio na adresi kod drugara u drugoj zemlji takođe EU, nisam naručio za ovde da izbegnem dodatne troškove oko carine a obzirom da sam u standby što se tiče mušičarenja do 1. marta neće mi biti teško da sačekam do Nove godine kada dolazi da mi donese, obezbedio sam se, video slike i srce mi je puno kao da je kod mene 🙂
E3A77D33-ED83-46CD-BA27-78E099914149.jpegC81D9881-5CEF-413C-8B9B-36B2DA97C6DC.jpeg0F17FB18-CD7F-4E37-B7F5-B274197294F4.jpeg
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Iako mi se Vosseler Air Two u crno zelenoj varijanti više dopadao na oko ipak sam se odlučio za Danielsson F3W jer će štap #3 biti u boljem balansu i verujem da će to biti čekrk za do kraja moje mušicarske karijere za koju pak verujem da će trajati koliko i ja. 🤣
Naručio u sredu uveče u petak popodne je bio na adresi kod drugara u drugoj zemlji takođe EU, nisam naručio za ovde da izbegnem dodatne troškove oko carine a obzirom da sam u standby što se tiče mušičarenja do 1. marta neće mi biti teško da sačekam do Nove godine kada dolazi da mi donese, obezbedio sam se, video slike i srce mi je puno kao da je kod mene 🙂
Pogledajte prilog 84958Pogledajte prilog 84959Pogledajte prilog 84960
Da te fino sluzi, a hoce 😉
Ja sam razmenio par meilova sa njima prosle nedelje u vezi controll 8-13, jer taman sam hteo da ga narucim kad ono nestade sa sajta. Kazu da su im mnogi modeli na anoderizaciji i da je zato sajt poluprazan. Bice ih uskoro....
 
  • Like
Reagovanja: TMc
Vrh Dno