Danas sam vezivao...

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Šta u vodi! :D pa na slici i je mokar ali leluja u 16, materijali već sam ti ih spominjao Zvezdane, "Moj Mali Pony" igračke za djecu e pa njihova griva stvarno se ekstra ponaša a i lako se vezuje a na kraju možeš upaljačem glavu po želji oblikovati. Iznenadiš ćerkicu i ženu kao kupio fine konjiće ćercu a ono kad svi zaspu šiš šiš šiš uopće se ne vidi kad fali koji pramen he he he ;)
Bez zezanja materijal dobije neku ludu boju prozirnu u vodi slično silikonu meni fantazija djeluje za strimere a boja koliko hoćeš :lol:
Ajmo sad Pony Strimeri da te vidimo Zvezda
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Slika nije bas najbolja ali lose mi je osvetljenje a i ja nisam neki ekspert za doradu fotografija po raznim programima...dosta je bilo izgovora  :doh:
 

Prilozi

  • komarac 1.jpg
    komarac 1.jpg
    367,9 KB · Pregleda: 169

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
crni ,odlicna ...bez primedbi  :tbumb: :yeswink: a i slika ti je sasvim dobra

a ja navezah ovog fazana  ;)

p2100137resize.jpg

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Malo sitnih za one sto ne znaju sta im se jede i sto se predomisljaju ko baba na pijaci  :D
 

Prilozi

  • 1a.jpg
    1a.jpg
    266,5 KB · Pregleda: 168

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Prelepi radovi....Crni ...Sasats...  :yeswink: :tbumb:

 

Prilozi

  • DSC05265.JPG
    DSC05265.JPG
    54,9 KB · Pregleda: 174
  • DSC05281.JPG
    DSC05281.JPG
    72,2 KB · Pregleda: 176

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
hvala nespetro,a ove tvoje su veoma originalne i odlicno resenje  :yeswink: a jednostavne za izradu
evo jos jednog  :)

p2110154resize.jpg

 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Ma nabavio sam dobar dinamit, uvoz iz Avganistana. Pise na njemu` majska`. To spremam za J. Moravu.. :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
a vi to furate klasiku? Ja sam ipak malo moderniji, kemikalije i struja  :bleh: posle samo veliki čerenac pa da vidiš...
 
Vrh Dno