Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ajd slikaj kutijicu/kesicu sa udicama, ko je proizvođač?!? Interesantna je zato što je (koliko ja vidim sa fotke) srebrna a ima ljubitelja takvih udica.
OK, hvala i izvini za cimanje Neka je čudna oznaka ali Baki-Pa je našao slične Orvisove u nekom nemačkom katalogu. Ipak je molim te slikaj da vidim pakovanje
Ma ona strašno liči na Tiemco 200R nego se meni učinilo da je srebrna. Zato sam pomislio na Partridge K14st
http://www.adh-fishing.de/bindematerial/haken/tiemco-tmc-200r.html
P.S. A nešto sam ionako umislio da Tiemco pravi udice za Orvis
ups druze izvinjavam se moja greska pogresna oznaka izvini evo sad slucajno nadjo sliku sto sam slao mms zeni da mi kupi te udice oznaka je kn 122j i kn510