Danas sam vezivao...

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Bice svega,kao i obicno. Mada kad v idim ove slike jebes otvaranje sezone.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
f05d3c767684929b56426d13b887a66c.jpg


Emerdzer majske..... telo je dvobojno, antron rascesljan.....noge cdc i jarebica....krila sapa....
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Bacate li velika pera?! Udica #12,dva velika pera i malo zecije sapice ...



 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
828
Broj reagovanja
129
Lokacija
Svrljig - Trnava
Menjam velika pera za male mušice  :D

Šalu na stranu, ovo je demonstracija snalažljivosti i umeća,
Crni icepija si ju... :tbumb:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Ma ja to natenane nego nisam vršio upload duže vremena a nakupilo se.Još neke za klena koje planiram probati:
9t06Bt.jpg


xCusdl.jpg


pMyoh6.jpg


xoKd3h.jpg
 
Vrh Dno