Danas sam vezivao...

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Rep na glisti, bas interesantno, sad treba dokazati gde je san juan-u dupe a gde glava :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Milance, slazem se...al ni kosuljica nije telo.... a ako meko nadabiram dve ribe ce da naprave emergera sa kosuljicom
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Lep dan a ja u kuci...  :doh:
 

Prilozi

  • 20150321_143548.jpg
    20150321_143548.jpg
    73,9 KB · Pregleda: 107

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Crnih imam gomilu, crvenih i belih dovoljno, samo jos da ih negde okvasim  :D
Hvala, Drogi  :)
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Sundjerasti Tular  vel. 10 

suv

tularce-vel-10.jpg


mokar

tular-resize.jpg
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Nisam nikad pecao lipca, april i Sanica ce sve reci . Hvala Strelac
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Ne mora da se roji da bi ga lipljen kupio. Drug ih dobija redovno u aprilu na mrava, i ostale nelogicne musice :)
 
Vrh Dno