Danas sam vezivao...

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
ej , ako vam taste i zene vide sta pisete najebali ste ga nacisto  :D zato ja necu nista da komentarisem po tom pitanju  :whistle:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
496620be9aa1253365cb623750456392.jpg


Telo je policelon pa preko klot frket od polipropilena.... grudi zekonja malo mekse dabiran pa rascesljan a na kraju koje cdc pero

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
ne pise velicina koja je , ja pretpostavio da je omanja i da je tular  u pitanju ? ako je kamenjarka mogao je repic a i ne mora  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala drugari. Mrzelo me da dodajem....a ribama se j..be hahah.... meni se kod pletenja svidja ta podeljenost boje. A brze se isplete nego sto se nadabira. Inace udica je #8 strimer model djolov :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Hvala drugari. Mrzelo me da dodajem....a ribama se j..be hahah.... meni se kod pletenja svidja ta podeljenost boje. A brze se isplete nego sto se nadabira. Inace udica je #8 strimer model djolov :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Ako mogu za mene da se ispletu jedne vunene čarape,model "HVALA TI BAKO" U VEL 47 ? Hvala unapred  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Moze. Al nemam barbles udice [emoji14]

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno