Danas sam vezivao...

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.715
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Bez mnogo fantaziranja i obzirom da je tvoja musica sigurno lovno. Jel ovo žuto sunđer ili dabing?
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
692
Broj reagovanja
327
Lokacija
Banja Luka
Ja bih na ovu prvu sto su duga pera samo dodao malo kragne i pogurao ih malo nazad, ali samo malo i ljepota. Vezao sam sivu slicnu bez tungstena, mokru varijantu i fino prolazio sa njom prije neki dan..
 

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
Hvala svima, danas nisam imao vremena, al sutra cu da probam, moracu i nekog tulara. To cu da probam sa kucinom, procitao sam u ,, Znakovi na vodi".
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.088
Broj reagovanja
892
Kudelja i trula višnja ili samo crveni konac namotaj u konus malo ovih meki pera od fazana oko vrata gold tungsten, malo crnog fleš ili crne dlake za kragnu i takva ista sa crnim ili tamno braon rebrima rep može ali nemora
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
244
Broj reagovanja
304
Lokacija
Ključ, BiH
Dobre Silvio dobre znaci to je sundjer :) Ja sam od jelenske kozice....suha ne lici nista al zato kad se napije i uljigavi.....
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.088
Broj reagovanja
892
Na ribniku rade ova srednja na 10 4mm tungsten samo veliki lipljeni
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.715
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
imao bih jedno pitanje. nikako ne mogu sam sa sobom da rascistim jer uzivo nisam video tudju musicu tog tipa a sa slike ili videa je tesko proceniti. grubo gledano, kolilko je cdc isperaka dovoljno u ovom slucaju i ispod koliko je vec premalo?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.114
Broj reagovanja
1.163
Lokacija
Čačak
imao bih jedno pitanje. nikako ne mogu sam sa sobom da rascistim jer uzivo nisam video tudju musicu tog tipa a sa slike ili videa je tesko proceniti. grubo gledano, kolilko je cdc isperaka dovoljno u ovom slucaju i ispod koliko je vec premalo?
Odlicno si procenio. Ja ne znam broj.... Idem po osecaju. Bolje vise nego manje jer kad je vise moze da se otkine visak
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.088
Broj reagovanja
892
tipujem da će ove medaste TMC da odvaljuju...extra nimfe!
 
Vrh Dno