Danas sam vezivao...

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.044
Lokacija
Svilajnac
Praksa. Ali ovo je solidno, lovi garant. Kratko si ostavio stub za hackle ako dalje bacaš imaćeš problema da ga uočiš tako da slobodno još malo ništa nećeš pokvariti a biće ti lakše.
 

maslacak

Junior member
Učlanjen(a)
10.05.2015.
Poruke
53
Broj reagovanja
56
Ja sam mislio da mora ovako kratko zbog izbacaja kako se ne bi uvrtala i cudno sletala na vodu. Hvala. Ce vezbamo sto bi rekli.
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
712
Broj reagovanja
336
Lokacija
Banja Luka
I post (krila) i nogice ti trebaju biti ne na samoj glavi.
Moja najveca greska u pocetku je bila da sam previse tjerao tijelo prema okcetu pa poslije nema mjesta ni za krila, na za toraks, nogice...
Dok vjezbas probaj svjesno da radis na pojedinacnim elementima, da ih ispostujes u velicini i formi.
Moja druga velika greska koju cesto vucem i danas: "nevracanje". Kad vidis da ti se ne svidja, da nisi dobro napravio zadnjih 5-6 namotaja, razmotaj, vrati pa popravi.
Za pocetak jednostavne musice (griffin i sl) pa onda pomalo dalje...
Prati klipove koje su za pocetnike a ne za profije...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ne znam zasto al muve ovog tipa mi bas prave nezgodaciju u vezivanju. Jel moz ovo da prodje ili jok?
Jel ima neka tajna ili samo praksa???
Praksa... A tajna je cvrsta osnova za pero. Parasut osnova mora da bude dobro pricvrscena i RAVNA=GLATKA

Baci pogled na ovaj video

 

maslacak

Junior member
Učlanjen(a)
10.05.2015.
Poruke
53
Broj reagovanja
56
I post (krila) i nogice ti trebaju biti ne na samoj glavi.
Moja najveca greska u pocetku je bila da sam previse tjerao tijelo prema okcetu pa poslije nema mjesta ni za krila, na za toraks, nogice...
Dok vjezbas probaj svjesno da radis na pojedinacnim elementima, da ih ispostujes u velicini i formi.
Moja druga velika greska koju cesto vucem i danas: "nevracanje". Kad vidis da ti se ne svidja, da nisi dobro napravio zadnjih 5-6 namotaja, razmotaj, vrati pa popravi.
Za pocetak jednostavne musice (griffin i sl) pa onda pomalo dalje...
Prati klipove koje su za pocetnike a ne za profije...
Cini mi se da su nam greske iste 🙂
Hocu, hvala na savetu.
Znam da bi trebalo da vezbam osnove ali nekad se mora malo ubaciti u vatru i izazov. Cisto zbog svesnog napretka i shvatanja trenutne vestine.
 

maslacak

Junior member
Učlanjen(a)
10.05.2015.
Poruke
53
Broj reagovanja
56
Praksa... A tajna je cvrsta osnova za pero. Parasut osnova mora da bude dobro pricvrscena i RAVNA=GLATKA

Baci pogled na ovaj video

Woooow. Kolicina detalja u objasnjavanju. Svaka cast i hvala. Gomila stvari mnogo jasnija. Vezacu nesto kasnije ili sutra sa ovim detaljima u glavi pa cu videti rezultat.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Woooow. Kolicina detalja u objasnjavanju. Svaka cast i hvala. Gomila stvari mnogo jasnija. Vezacu nesto kasnije ili sutra sa ovim detaljima u glavi pa cu videti rezultat.
Drago mi je da ti je pomoglo... Preporuka jedna... Sedi, zainati se, i vezuj dok ne naucis... Prvu ili prvih par muva vezuj uz video, dok ne pokupis fore. Kad udje u ruku ide lagano. 😀😀
 
Vrh Dno