Danas sam vezivao...

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Jao sta ce da radi žvaljama ... stvarno realno ali ne previse ... sa dovoljno pokreta za ovakav tip muhe
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Ako tjelo nije od kudelje svakako napravi istu sa kudeljom i tamno crvenim rebrima
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Kudelja-kučina-vlakna konoplje...obično se prije rabila za konope i u vlaknima fiksiranje većih navoja na vodovodnim cjevina kad su bile matalne nekad prije
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Za mene i dan danas jedan od najboljih materijala za tjelo suhih i mokrih muha
 

Ivaninja

Senior member
Učlanjen(a)
21.05.2021.
Poruke
129
Broj reagovanja
285
Lokacija
Bor
Kudelja-kučina-vlakna konoplje...obično se prije rabila za konope i u vlaknima fiksiranje većih navoja na vodovodnim cjevina kad su bile matalne nekad prije
A pa što ne kažeš tako 😁

Znam šta je kučina, ali ni na kraj pameti mi ne bi bilo da to upotrebim za muve...bravo za ideju...i hvala 😉
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
697
Broj reagovanja
328
Lokacija
Banja Luka
Ninja, muva ti je ko bombona... bas fina/e...
Prepiska izmedju tebe i Silvia pokazuje dvije generacije (filozofije) vezaca... nekad i sad... Kod starih (krajiskih) vezaca su kudelja i (stara) zenska carapa bili alfa i omega, danas je sve u "kesicu" i superfine... taki vakat...
Don't let me be misunderstood
 

Ivaninja

Senior member
Učlanjen(a)
21.05.2021.
Poruke
129
Broj reagovanja
285
Lokacija
Bor
Ninja, muva ti je ko bombona... bas fina/e...
Prepiska izmedju tebe i Silvia pokazuje dvije generacije (filozofije) vezaca... nekad i sad... Kod starih (krajiskih) vezaca su kudelja i (stara) zenska carapa bili alfa i omega, danas je sve u "kesicu" i superfine... taki vakat...
Don't let me be misunderstood
Hvala ;)

Razumemo se, sve je superfine..... :) ...mada, nisam ni ja tako mlad, samo sam nov u motanju muva :D
 
Vrh Dno