@ Gogo Hvala na pohvali.
@Silvio Verovato si u pravu, đavo bi ga znao...
Nekoliko puta mi se dešavalo da mušičarim po paklenoj vrućini, kada na vodi nema insekata, ni riblje aktivnosti, ali pastrmka, a i klen, ne propuštaju priliku da napadnu devicu koja leti blizu površine vode. Dakle nije na površini, već leti iznad nje, a riba spektakularnim skokovima pokušava da je uhvati. Ne znam kako da prezentujem ovo čudo.
Možda da joj bacim "na glavu", i da to imitira nekog klonulog insekta.
Posrnulu devicu. :lol: