Danas sam vezivao...

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
2
Lokacija
Vranje
Odradjeno na sledecoj  :tbumb: Bolje izgleda a i bice bolja plovnost.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
126ad0c0a929a1e9ba9fc16b463c533a.jpg



MALO SAM SE IGRAO OVIH DANA..... TMC100 NA #18, KRILA AK ZATREBA IMA DA SKRACUJEM
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
Da se ne spremaš ti možda za neke lipljene??
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.646
Broj reagovanja
568
Lokacija
Beograd
Sto ti lepe ove udice TMC #18  :p :p :p Uzivaj I za mene druze moj :)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
#14 ... Nikako da probam ih probam  :blush: ... Kakva su vasa iskustva sa ovim tipom nimfica?

 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Moja su nadasve pozitivna pogotovu s lipljenom skoro svaka nijansa od trava zelene do olivne i braon olivne na veličinama 16-12 kuglica do 3mm tungsten, sa rebrima bijelim, žutim, crvenim, zlatnim, srebrenim, bakarnim rade odlično brzo propadaju do dna i lipljen ih stvarno gotivi pogotovu kad se hrani beatidama u stadiju nimfe.  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Skoro isto ko sto napisa Silvio, samo bi dodao da su moji predvezi kad ovo koristim fluorokarbonski i najdeblji do 0,12mm. Uglavnom dugacki za dubinu u kojoj lovim + 9' (takodjer i 10') konusni lider X5 ili X6. Sa novim stapom od 11' wt3 ta igra ce biti jos zanimljivija ;)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
2
Lokacija
Vranje
Evo od danas jedna moja verzija popca :)
 

Prilozi

  • popac.jpg
    popac.jpg
    135,1 KB · Pregleda: 111
Vrh Dno