Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Vrh muva. Ova u par velicina i tezina uz fazana i ne treba ti skoro nista vise
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
149
Lokacija
Pančevo
:tbumb: Polako prevazilaziš početničke stadijume  :tbumb:
Sve je na svom mestu - proporcije, rep, konus, veličina tungstena, ovoj nedostaje samo voda  :yeswink:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Šta da kažem, drago mi je da vam se sviđa. Još kad bi nas voda sledeće godine poslužila ...
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Vrh muva. Ova u par velicina i tezina uz fazana i ne treba ti skoro nista vise



Treba i te kako , ne bi bilo lose da krenes sa proucavanjem entomologije koja je jako bitna u musicarenju  :yeswink: ne svodi se igranka na par muva  :nowink:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
lepo je znati entomologiju i biti svestran i znati se snaci na svakoj vodi u sto kracem roku ali uvek je ono ALI  ;) Ja sa tri vrste nimfi u par velicina mogu da komotno extra uspesno lovim cele godine na mnooooogim rekama od vardara pa do triglava  ;) a koje su to, pa klasika: princ, bloodworm i jedna meni omiljena atraktor tipa prosta ko pasulj i izgledom skromna. Mada u mojim kutijicama ce se pronaci sve i svasta u raznim stadijima da se nađe. Imam tri kutije samo sa nimfama.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Imam tri kutije samo sa nimfama.
[/quote]


Tri kutije je mnogo vise od par muva znaci veci izbor za mnoge situacije predvidive i nepredvidive  :yeswink:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Dok čekam da nam Deda Mraz donese lipljena  :D u Timok ja se spremam  :smoke: Čuo sam da oni vole ovakve drljave i nikakve muve.
 

Prilozi

  • danasnje.jpg
    danasnje.jpg
    138,5 KB · Pregleda: 147

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Hvala, nije ispalo kako sam zamisleo ali nema veze, vidim, watermark jako popularan pa rekoh ajd i ja malo da se zezam  :D
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Strelac je napisao(la):
Dok čekam da nam Deda Mraz donese lipljena  :D u Timok ja se spremam  :smoke: Čuo sam da oni vole ovakve drljave i nikakve muve.


Bez pogresnog shvatanja , mislim da su previse drljave i za lipljena  :yeswink:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Strelac, odlicne musice pogotovo prva. Nemam ni najmanju sumnju da ce loviti odlicno lipca. Uostalom sve tvoje musice su fenomenalne.
 
Vrh Dno