black panther
Hero member
Idi begaj,ja nisam pokvaren,pa da treba popravka,nego ja pecam u Krajince Donje,znaš kad će me nadje tamo ;-)acko23 je napisao(la):Nemoj da ga opravljas samo mu pokazi neku foru panter brzo kapira ima da bude zajebalo vek ......
![]()
I dosta više skrećanja sas teme!