Danas sam vezivao...

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
black panther je napisao(la):
Vi baš umete da se zabavite dečki!
Pa Acko jel ti planiraš da istrebiš ove Leskovačke ribe s' tolke muve? :D
Samo malo  :doh: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.544
Broj reagovanja
429
Lokacija
Beograd
Kada neko ko vezuje muve kao ti to kaze, bas mi je drago
Hvala, Drogi :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Crni jako dobar dabing,jel' kupovni ili je iz tvoje produkcije?
Pitam za tjelo!
A nimfa je opasna.
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
po receptu starih majstora  :)
1381602_381016702053404_1349547172080879780_n.jpg
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
  Crni,fantasticno kao i uvek,prestao sam vise i da komntarisem tvoje radove,slika govori SVE  :doh:

Acko,takodje,jako lep rad a ona zuta ''disuca'' je posebna  :respect1:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Dabing je neki Sasin(SasaPi) mix i mogu ti reci da ga ribe obozavaju  :D

Profo ... samo izvolte  :)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Bre pantere jel ne vidiš da je u pitanju grannom kog je kljucnuo vrabac u niskom letu  :D

Drogi ekstra si ga namotao. kakve god muve sam pravio na ovakve Gamakatse uvek su mi padale naopako na vodu tj. krilima na dole ali za ovakve mogu da prođu, kako god da padne na vodu dobro pada.
 
Vrh Dno