Danas sam vezivao...

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Milanče je napisao(la):
E vala Crni doći ću u Leskovac samo da vidim tvoj muve uživo ;)

Ja sam od ove subote dole. Aj bas prosetaj do Leskovca pa da ga opeljesimo zajedno, a ujedno i istreniramo malo distance casting  ;)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
E ja sam čuo da je ovih dana pored Morave ekstra za distance casting, namestiš se nizvodno i kad dune lepo vetar do Brestovac stiže muva  :D
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
Strelac je napisao(la):
E ja sam čuo da je ovih dana pored Morave ekstra za distance casting, namestiš se nizvodno i kad dune lepo vetar do Brestovac stiže muva  :D
Niz moravu vetar duva stari ribar muvu cuva da ne leti do Brestovac sad  :hammer: :hammer: :hammer:
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
Pa ja bre druze bez muzike ne mogu da motam muve daje mi inspiraciju evo pogledaj kad muzika peva  :whistle:
1558398_381476948674046_7303730161215692250_n.jpg
 
Vrh Dno