Danas sam vezivao...

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Nikola, Simpsone... ostavite ovu raspravu....

Dajte oboica neke muve koje spremate za proleće, npr. dajte po sliku kamenjarke  :)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Strelac je napisao(la):
Nikola, Simpsone... ostavite ovu raspravu....

Dajte oboica neke muve koje spremate za proleće, npr. dajte po sliku kamenjarke  :)



Ok Strelac iz postovanja prema tebi i ostalim clanovima  :tbumb:  ja odustajem , mada sam se malo salio sa simpsonom nema lose karme veruj mi , idem da vezujem nesto  :yeswink:  :bye:
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
338
Broj reagovanja
105
Ma opusteno...nisi jedini koji nosi ispod mere i preko dozvoljenog broja.....znam ih ja jos.... :whistle:
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
338
Broj reagovanja
105
nikola renegade je napisao(la):
Ma da se ne ponavljam dete ce opet da mi stuca , sto sam cerkici odneo 4 kom pastrmki umesto 3 dozvoljenih pojedini savesni na forumu hteli da dobiju srcani udar  a moje dete pocelo da stuca  :D :D :D :D


Jel ti rece ovde da si odneo 4 ili mi se ucinilo...mozda i trebaju naocare ili sam samo obnevideo od lampe...mnogo motam u zadnje vreme...a i u prednje....a za velicinu se ispricavam.... :whistle:
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
338
Broj reagovanja
105
nikola renegade je napisao(la):
Sta cu dete voli pegave  :D :D :D :D , a kakvog cu tek musicara da stvorim od nje ima da brise samo  :hammer: :hammer: :hammer:

Ovde nisi bas bio kategorican  da Simpson nije u pravu i da prica gluposti....jel to znaci da ima i -25cm???
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
PredragUE je napisao(la):
Ovde nisi bas bio kategorican  da Simpson nije u pravu i da prica gluposti....jel to znaci da ima i -25cm???



Nisam znao da simson ima drvenog advokata , ko si i sta si ti da ispitujes koliko i sta lovim , vezuj muve gledaj svoja posla i ne pravi se pametan jer te ne spominjem nigde i ne prozivam , na kraju ne poznajem te kao ni ti mene tako da nemam potrebu za bilo kakvu komunikaciju sa tobom , u narednom periodu ako nemas nesto pametno da mi kazes nemoj da me spominjes u nikakvom konceptu , ispostuj Strelcevu molbu u prethodnom postu kao covek i to je to
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Danas se koja nimfa navezala  ;) Popunjavaju se kutije polako
 

Prilozi

  • 10428427_10152888714984831_8972065837184368679_n[1].jpg
    10428427_10152888714984831_8972065837184368679_n[1].jpg
    120,7 KB · Pregleda: 180
  • 10445597_10152866889609831_7968588069844456915_n[1].jpg
    10445597_10152866889609831_7968588069844456915_n[1].jpg
    36,7 KB · Pregleda: 187
  • 10848052_10152866889444831_7057987084930174998_n[2].jpg
    10848052_10152866889444831_7057987084930174998_n[2].jpg
    48,3 KB · Pregleda: 180

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Udica 2/0

28bqmw0.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ja uglavnom vezujem svaki dan. Medjutim, umro mi komp pa sa aparata slike retko imam priliku da uploadujem...

Evo neceg sto se vezivalo ovih dana, uglavnom su to varijacije fazana.
Ima detalja, obicno grudi od fokine dlake, malo zecijeg krzna kod drugih muva i tako.... Mislim da je sve ocigledno pa da ne piskaram previse, ako kome trebaju materijali napisacu :)

imgp6630.jpg


imgp6629.jpg


ovoj je telo od fokine dlake....svidela mi se boja opasno....iako je udica 10ka osecam da ce rzavski lipci da se kace cim odem :)

imgp6631.jpg


ovo je vec proverena lipljenska muva za rzav

imgp6633.jpg


ovu iako izgleda ko mokra vodim po povrsini, i pastrmke je obozavaju...

imgp6634.jpg


imgp6635.jpg


ovako nesto za malo slabiju vidljivost

imgp6636.jpg


klasika :)

imgp6637.jpg


slabo se prave sedzevi od fazanovog pera.....

imgp6642.jpg


sa malim dodatkom jarebice

imgp6643.jpg


ovde sam se igrao malo, u petlju sam stavio fokin dabing, a potom tako nadabiranu nit upreo sa perom....sve zajedno namotao...ojacani palmer

imgp6638.jpg


imgp6639.jpg


imgp6640.jpg


za sad dosta od mene :)



 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
odlicne su ti muve oholi  :tbumb: najvise mi se svidja ova druga po redu  :)
 
Vrh Dno