Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
oholi, vidi se da redovno "treniraš" ft.... izuzetne muhe, mnogo mnogo mnogo dobre  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala puno..... moze i bolje. Zelin jos da se usavrsavam Imam jednu knjigu koju zelim....al 100usd....
Koga ne mrzi, nek pogleda moje prve muve koje sam kacio :). Isto to da uradi sa jos nekim.....meni je veoma zanimljivo da gledam kako ljudi napreduju
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Prvi pokusaj majske musice....
dsc01387.jpg

Red spinner na #14 takodje prvi put...
dsc01382.jpg

i onda pokusaj da ''skinem'' zunzaru,znam da nije nesto,ali za sve postoji prvi put ;)
dsc01381.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
nije dobra zunzara . ima da tone kao ekser . da si joj namotao neko perce kao noge bila bi dobra
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Evo poboljsanje verzije nimfe a la Sasats :)
dsc01418.jpg


Kombinacija mrav-zunzara,nije lep,ali lovi ;)
dsc01419.jpg


Policelonska ''nazovi osa'' takodje davala rezultate :)
dsc01420.jpg


Popravni ispit majske....
dsc01399.jpg


Malo sam se vezbao prethodnih dan-dva :)
dsc01417.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
black panther je napisao(la):
Evo poboljsanje verzije nimfe a la Sasats :)
:D nije moja muva to je klasika i odlicna muva za svaku ribu  :tbumb: jeste bolja i dobro ces hvatati ribu na nju a garantujem za lovnost i mrava zunzare  :)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Pa finišerom je mnogo lepši završni čvor nego rukama kad se radi :)
Nije tvoja,al ne zvuči loše :)
A la Sasats ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Ne bas sjajne al ajde nek ide  :D
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    75,5 KB · Pregleda: 178
  • 2.jpg
    2.jpg
    75,7 KB · Pregleda: 184
  • 3.jpg
    3.jpg
    74,7 KB · Pregleda: 169

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Ove dve donje su ok,ali meni licno moja majska je lepsa od tvoje :)


Bas mi je drago , treba covek da ceni svoj rad , ako ti tako kazes neka bude  :D i sam rekoh da nisu bas sjajne
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Ove dve donje su ok,ali meni licno moja majska je lepsa od tvoje :)



Da ne bude da opet previse pricam ali juce ti reko deda Sava sta i kako i Eko a ti opet iste greske pravis , parasut ti je kao za komarca a telo ko anakonda , rekoh ti da rascesljas dabing ti ga nisi pipnuo, hakl treba da bude srazmeran udici takodje za to postoji mala tabela za merenje a ti stavis samo da ga ima nema veze da li odgovara velicini udice ili ne , ajd da ja nesto kakim ali ti Sava naveo iste propuste  :nowink:
 
Vrh Dno