Danas sam vezivao...

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Poceh da spremam suve ali kako stvari stoje bolje da se pojacavam nimfama  :doh:

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Ne smem da ti kazem to je tajna,to daje specijalnu moc nimfi... :D  :D  :D

Salim se,dva biot isprerka.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
maric je napisao(la):
To je srpska deviza Hoću sve i hoću odmah :) čekamo Markovića :)
Може нешто овако за почетак  :D
 

Prilozi

  • IMG_20150311_132315.JPG
    IMG_20150311_132315.JPG
    21,6 KB · Pregleda: 119

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
148
Lokacija
Pančevo
Uz ovu ide policijska pratnja. I Vučićev brat je zbog ovakve fasovao batine  :hammer:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
To doktore ja navezah istih 5 samo sa tjelom od šenila :tbumb:
Inače muha je odlična i za lipljena i za pastrvu na veličinama 12 i 14 mjesec maj i juni
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
8d02a8c35165d67db2d065fac206632d.jpg


8e2cf7ed35b9b68139f0fd0e01a9a214.jpg


Malo sam poranio sa mravima, al kad krenu valja ih imati
tmc 103bl #19
 
Vrh Dno