Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
ma to stoji oholi za zeku da je obavezan, ali ti pricam iz licnog iskustva mnogo vise udarca sam imao na gamija prosle god.stavim nesto drugo ne mrda vratim gamija krece akcija a i primetio sam da ih ima dosta u reci, sad mozda zavisi i od vode, jeste smor za vezivanje ali ih ne komplikujem i ne budzim mnogo pa ide brzo , zelena i narandzasta boja su bile udarne
Da da Oholi, premala su u odnosu na proporcije pravog insekta.
PP koji koristim je baš dobar, nemam ga puno a ekstra pliva...
tak da nema potrebe da ga mnogo trošim a i tu je i uvrtanje predveza zbog čega kratim dosta krila...
isto tako i nogice šišam za donje strane da muha bolje legne i da ima manje peruške koje smetaju.