Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
MM je napisao(la):
Da, Veniards head cement je super.

Koji god lak da se koristi, bitno je da nije isuviše gust, ne sme da bude kao med nego tečniji.
Svi lakovi koji su na nitro bazi mogu da se rezrede nitro razređivačem, dok ne dobiješ gustinu koja ti odgovara.

Kod lakiranja guzice, bolje je preći je dva-tri puta tankim slojem slojem nego jednom debelim.

Što se udica tiče za mrave, takođe volim one sa širokim lukom.
Npr. TMC 111 za krupnije mrave, a TMC 508 i TMC 112TR za one sitnije, #19-22.

Ovakvi mravci daju ribu i kad mrava nema ni blizu vode. U prosli petak,  lipac se javlja na male sicusne crne musice.  drugo ne ferma, kad sam sve muve toliko iskvasio i ubalavio od riba navezah mrava jer mi se nije dalo susiti ih bez praha kojega sam zaboravio. Mrav je razbijao kako su ga kupili. A, od mrava pravijeh ni traga.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
:bye:
 

Prilozi

  • majkadana.jpg
    majkadana.jpg
    123,5 KB · Pregleda: 114
  • rsz_dsc01467 (1).jpg
    rsz_dsc01467 (1).jpg
    126,8 KB · Pregleda: 114
  • rsz_dsc01469.jpg
    rsz_dsc01469.jpg
    142 KB · Pregleda: 106

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Ima nesto i u stomaku  :D :D ja prsluk nisam ni video  :hammer: :hammer: :hammer:. Pozzz ljudino
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
O jebo vas patak pa kao clan moje ekspedicije i strucnog tima normalno je da je sedeo pored mene na rucku  :D e sad ne znam da li da ga vodimo na Lim  :bleh: :bleh: :p :p sta mislite?
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Krajnje je vreme da prestanete da pišete van teme. U poslednja 2 meseca ste stvarno preterali.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
U poslednja dva meseca moderatori nisu ništa napisali. Čast izuzecima, ako sam nešto propustio.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
U poslednja dva meseca moderatori nisu ništa napisali. Čast izuzecima, ako sam nešto propustio.
ne valja kada insistiraju na redu na forumu a nevalja ni kada se ne oglasavaju i puste nas da radimo sta hocemo  :-\ . ko ce nasem coveku da ugodi  :doh:
 
Vrh Dno