Danas sam vezivao...

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Malo od jutros...
 

Prilozi

  • 20150712_111316.jpg
    20150712_111316.jpg
    232,5 KB · Pregleda: 129

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
03c90ba76bea75d0d6875ba2605cea04.jpg

Crvenoguzi ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Vrano, fles ima logike ispod cdc pera.... tako ga riba vidi...
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Hmmm... obicno ga stavljam izmedju ili preko i bolje je radilo nego bez flesha
Hvala ti na savetu, druze, probacu ispod  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Pa mrav ima providna krila kojima nalegne na vodu i drze ga tako. Ona se presijavaju.... cdc je tu neophodan ali je i visak. Lovio sam i na mrave koji su isti kao ovi samo im oduzmi cdc. Takav mrav jedva pliva...i to se moraju krila mazati. Naravno i potopljen je lovna muva
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Jasno skroz! Ja sam isao izmedju kad vezujem 2 pera a iznad kad stavljam jedno misleci da ce ako stavim dole fles mnogo da bljesti. Probacu svakako to sto kazes a probacu i samo sa flesom i celofanom
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Klenaros gde nadjes ove #26 jbt ne mogu nigde da nadjem u Srbiji..
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Ogi kupio u Švedskoj pa počastio mene i Benju.. udice su strava ,mustadove.
 
Vrh Dno