gegula je napisao(la):Opasne su ove bube...letos sam ih prvi put probao I odusevio se..mislio sam da je bambula zakkon za klena ali kad nine hteo bambulu a motao se tuda oko I ispod nje ovaj ih je razbio..popac opasna muva..sledece godine samo popac I crna osa..ubice se pokazale ovog leta...bambula ce biti treci izbor..ipak odradi izgled muve po bistroj vodi....