Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Maricu ne palamudi. Muva je za drinu i previse naperena
Ili je radim obako, a bolje minje samo sa cdcom. Samo za drinu ti je jedno perce dovoljno

Sent from my SM-T116 using Tapatalk
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
A ja ti kazem da ti ne treba hekl ili ga bar posisaj sa donje strane  :-[
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Naravno Pope ali smo se dotakli ove musice..Oholi je u pravu I obican FF ce da radi posao vrhunski.. al kod ove cdc pero jos jedno I manji broj namotaja tj 1-2 hackla I to je to :)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
E stvarno mi niste jasni sa tom Drinom i njenim muvama. Kakvi su ti drinski lipljeni koji toliko zagledaju muvu koja se kreće pola metra u sekundi? To su stvarno neke "nadribe"  :doh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Pope pusti marica, ova muva je radjena namenski za jednu bosansku vodu.
Maricu... obzirom da si sveznajuci, ja se evo povlacim i ostavljam tebe da bakiju vezujes drinske muve ;)

Sent from my SM-T116 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ne filozofiraj Vlado nego vezuj par komada. Marić radi neke druge.  ;)  Meni možeš i bez hakla, kako ti je najlakše, samo da bude ona boja.
 
Vrh Dno