Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Napokon sam stigao da od clana Vrane uzmem na probu neke udice... evo par ideja...velicina je 16

Fazan sa cdc-om

ee981052c9eeabd9179025ff82f806f9.jpg


BWO

aeab55730a5b202afaed39870a94e5fe.jpg


Omiljeni klinkhammer sa uv ice dub tan

edd6682388084816ad9c4acaaab30a3f.jpg


Shuttlecock

41c2891bf78c7408aaabdd2ae6d038a5.jpg


Egg laying caddis

68c1c01528fa8ad62e168093b4121440.jpg


Kad je neko dokon....ide se po principu dokon pop i goveda krsti.... jedna naopaka. Na jig udici. Ideja je da se tipet neposrwdno ispred udice bude izdignut bar malo...

36798ff10acc84ee35d6844c302b367d.jpg


Ps: udice su odlicne bas


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Drago mi je da su ti se svidele  :tbumb:
Muve perfektne redom, ali poslednja je pravi primer onog angloamerickog "thinking outside the box"!
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Baki-Pa je napisao(la):
Egg laying caddis mi se baš sviđa.  :tbumb:  Koje su udice u pitanju?


Najbolja prikazana muha! Ali udice su više za nimfe i to guljeni paun sa oranž marabuom u repu tungsten 2,2-2,5mm i malo zeca u grudi.
Inače neke šaranske udice koliko vidim...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala svima. Ovo je bilo na brzinu. Da probam muve.
Silvio, greskom sam uzeo wizard udice za wet flies isti oblik kao ove... ove imaju tanju zicu. Kapiram da ce biti ok za suve muve. A iskreno ne verujem da su saranske. Koji sarandzija koristi barbless. Ova ima spearpoint vrh. Zica je pre standard nego fine debljina

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ps:baki pitaj vranu za udice

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Baki-Pa, imas sve objasnjeno u oglasu

http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=6096.0
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nije baš objašnjeno ali mi se sviđa udica. Voleo bih da je vidim "uživo". 
 
Vrh Dno